2737
2734
عنوان

ملاقات پدر شوهر توبیمارستان

| مشاهده متن کامل بحث + 780 بازدید | 59 پست

عزیزم روح پدرتون شاد 

بخاطر شخصیت و ارزش خودت یه سر برو دنیا خیلی بی ارزشه مخصوصا که وقتی یه عزیزی رو از دست میدی میفهمی میشه مهربونتر بود

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
نمیدونم من حالم خیلی بد بود اون موقع اصلا نمیدیدمش اصلا هم حضورش برام مهم نبود خیلی دلم گرفته بود از ...

ب نظرم نرو اگه گلایه کرد بگو فلانی مگه تو اومدی؟ مگه خانوادت اومدن من بابام فوت شد نتونستم ببینمش تو یبارم مگه گفتی خانم ببخشید من نزاشتم بری. بگو ازم توقع نداشته باش

💑جان و جهان من تویی...داداش کوچولوی نازم خیلی دلم برات تنگ شده.لطفا برای آرامش روح برادرم یه صلوات بفرستین.ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرکسی هرکاری میکنه برای خودش میکنه 

به نظرم بدی نباید با بدی جواب داد 

عیادت از بیمار هم سفارش شده بهش ثواب داره

ایشون الان بیمار وبرای روحیش خوب عیادتش برید 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
خدا رحمتشون کنه بنظرم نرو حداقل بفهمن کارشون اشتباه بوده بری بازم کارشونو تکرار میکنن

ممنونم خدا رحمت کنه رفتگان شمارو هم...آره من خیلی باهاشون کنار میومدم می گفتم اون که نمیاد بزار من خوب باشم ولی دیدم فایده نداره...پدرم هم که به رحمت خدا رفت بیشتر داغون شدم میگم اگه من همش خوب باشم ازم سواری میگیرن فکر میکنن که خودشون خوبن و حق به جانب میشن که من وظیفمه 

2731
من بودم نمیرفتم...ولی شما ظاهرا شوهرت روت نفوذ داره...اگر نری تلافیشو سرت در نمیاره؟با این شوهرو خون ...

شوهر من با هیچ کی از خانواده من رابطه نداره یعنی خانوادم خونه ما نمیان...دیگه چیکار میخواد بکنه به نظر شما

ممنونم خدا رحمت کنه رفتگان شمارو هم...آره من خیلی باهاشون کنار میومدم می گفتم اون که نمیاد بزار من خ ...

به نظرم یک بار این حالت ایجاد نمیکنه 

اینکه همش دم دست باشید هی کمک کنید بهشون شب زنده داری کنید دراین جور مواقع براشون درجای که پسرانشون هستن

این میشه خوبی که ازحد بگذرد و...

یکبار عیادت چیزی نیست روح خودت اذیت نکن 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2740
ب نظرم نرو اگه گلایه کرد بگو فلانی مگه تو اومدی؟ مگه خانوادت اومدن من بابام فوت شد نتونستم ببینمش تو ...

خیلی برام سخت گذشت وقتی پدرم رو دیدم تمام کرده بود پاهاش رو بوسیدم یخ بود تمام بدنش هرچی داد زدم دستش رو گرفتم ولی مث یه تیکه یخ شده بود ....آرزوی مرگ خودم رو داشتم بخدا ...

خیلی برام سخت گذشت وقتی پدرم رو دیدم تمام کرده بود پاهاش رو بوسیدم یخ بود تمام بدنش هرچی داد زدم دست ...

خیلی لحظه ی سختیه منم برادرمو از دست دادم 15 سالش بود. خدا جفتشونو بیامرزه

💑جان و جهان من تویی...داداش کوچولوی نازم خیلی دلم برات تنگ شده.لطفا برای آرامش روح برادرم یه صلوات بفرستین.ممنون