2737
2739
عنوان

ملاقات پدر شوهر توبیمارستان

| مشاهده متن کامل بحث + 780 بازدید | 59 پست
پدر شوهرم سکته قلبی کرده ...شوهرم از اون موقع پیش پدرشه منم بهش گفتم که بره بمونه چون پدر خیلی برا آ ...

خداپدرتون رحمت کنه، دلیل اینکه شوهرتون نمیزاشت برید چی بود!؟ 

الان یعنی شوهرتون عذاب وجدان نداره 😔

من باشم به هیچ وجه ملتقات باباشنمیرم، کاری که عوض داره گله نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداپدرتون رحمت کنه، دلیل اینکه شوهرتون نمیزاشت برید چی بود!؟  الان یعنی شوهرتون عذاب وجدان ندا ...

میگفت دوبار رفتی دیگه کافیه...حتی یه روزش خواهرش لوزه عمل کرده بود تو اون مدت بهم گفت خواهرم لوزه شو عمل کرده منم گفتم خوب برو پیش خواهرت تا منم یه سر برم بیمارستان ملاقات پدرم...ولی اون گفت نه نمی خواد دوبار رفتی دیگه نمیخواد بری. 

2731
میگفت دوبار رفتی دیگه کافیه...حتی یه روزش خواهرش لوزه عمل کرده بود تو اون مدت بهم گفت خواهرم لوزه شو ...

منم پدرم فوت کرده، خیلی واستون ناراحت شدم، بابای ادمه مگه میشه تعیین کرد چون دوبار رفتی دیگه نیازی نیست، چی بگم خواهر خودت ناراحت نکن، ولی از من به تونصیحت باهرکسی گخصوصا قوم شوهرمثل خودشون رفتار کن که فکر نکنن ساده ای وسوارت بشن

منم پدرم فوت کرده، خیلی واستون ناراحت شدم، بابای ادمه مگه میشه تعیین کرد چون دوبار رفتی دیگه نیازی ن ...

خدا رحمت کنه بابا تونو.خیلی سخته برام مخصوصا که اینجوری از دستش دادم....آره دیگه به این نتیجه رسیدم که مث خودشون باشم 

2738