1147
44
عنوان

چیدمان خونه

304 بازدید | 28 پست

بچه ها سه تا سوال دارم در مورد چیدمان خونه لطفا نظرتونو بگید. ممنون

یک اینکه ما یه دیوار داریم که دو تا پنجره به سمت حیاط داره و وسطشونم در داره واسه تراس حالا ما تصمیم گرفتیم یکی از پنجره ها رو کور کنیم از داخل و یه پرده سراسری برای اون یکی پنجره و در بزنیم به نظرتون خوب میشه؟ 

دو اینکه زیر میز نهار خوری حتما باید فرش بندازم؟ شما اگه انداختید چه اندازه ای هست و اگه میشه عکسشم بدین.

سه اینکه چه ترکیب رنگی برای فرش و مبلمان و پرده پیشنهاد میدین؟ ترجیحا سه تا رنگ باشه

نظر من اینه پنجره حیفه 

چیزهایی که دارید، کسی که هستید، جایگاهی که در آن قرار دارید یا کاری که انجام می‌دهید، نمی‌تواند باعث خوشحالی و ناراحتی‌تان شود، بلکه تفکر نسبت به این موارد برای‌تان شادی به ارمغان می‌آورد. 

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156

اره سراسری بزن پرده رو .زیر میزم ۶ تفرس هیجی نیست....من تن کرم قهوهایی بژ طلایی شتری اینارو بیشتز دوست دارم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

پنجره .الان همه فقط هدفشون اینه یه خونه داشته باشن از هر طرفش نور بیاد

بنظرم پرده زبرا یا شید بزن. پنجرم کور نکنید 

برای سلامتی مامانم دعا کنید ..حالش خوب نیست تورو خدا دعاش کنید
8
حیفه یا خونه زشت میشه؟

یه جور تقارنه به نظرم جالب نشه نور زیاد خونه رو زیباتر میکنه

چیزهایی که دارید، کسی که هستید، جایگاهی که در آن قرار دارید یا کاری که انجام می‌دهید، نمی‌تواند باعث خوشحالی و ناراحتی‌تان شود، بلکه تفکر نسبت به این موارد برای‌تان شادی به ارمغان می‌آورد. 

عزیزم پنجره اونطوری که گفتین خوب میشه. من زیر میز ناهار خوری فرش ننداختم. بنظرم تمیز کردنش اینطوری راحت تره اگر هم بخوای بندازی باز بستگی به مدل میزت داره. مبل هم سلیقه ایه آبی. کالباسی فقط تورو خدا قهوه ای نگیر خیلی تکراریه. ..

دوستان عزیزم برای همه منتظران نی نی لطفا یه صلوات بفرستین. ممنون 🙍🙆👪👼👼👼
584

من که کانال جهیزیه دارم کل وسایلشون کرم نباتیه ولی خودمن 7سالپیش خریدم وسایل چوبی ایناقهوه ای سوخته بود.سمت ماکه تازگیاهمه کرم گرفتن

واسه سلامتی خواهرم یه صلوات میفرستین😖😖😖😖😖
اره سراسری بزن پرده رو .زیر میزم ۶ تفرس هیجی نیست....من تن کرم قهوهایی بژ طلایی شتری اینارو بیشتز دو ...

من رنگای گرمتری دوست دارم 

به نظرت طوسی روشن همراه زرشکی و یکم صورتی واسه کوسن و اینا خوبه؟

منم احساس میکنم نظافتشم راحت تر میشه

اره ديگه هر روز با جارو دستي اشپزخونه زيرش رو جارو ميكنم اما فرش باشه بايد هر بار جاروبرقي بكشم ميز من هشت نفره است

زهره خانمي سابق ام با عضويت سال ٩٤.از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده

پنجره رو کور نکن ، پرده های سنگین و والان مالان دار انتخاب نکن که رفت و آمد به بالکن سخت نشه ، زیر میز باید  فرش بندازی اندازه اش هم به میزت بستگی داره 

ترکیب رنگ هم سلیقه است دیگه اگه فضات کوچیکه رنگهای خنثی و روشن انتخاب کن اگه بزرگه میتونی رنگهای تیره تر انتخاب کنی 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس
835