2737
2734
عنوان

دکتر متخصص تغذیه خوب لطفاااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 357176 بازدید | 196 پست

سلام خانومها . منم خیلی کاهش وزن پیدا کردم . دایم مساژ صورت میگرفتم . و صورتم صاف و لیفت شده  ..تازه جووون تر به نظر میرسم .چند وقت پیش رفتم یه جایی دوره آرایشگری دیدم و تو آموزشهاش، ماساژ صورت هم داشت و کیفیت آموزشهاش عاایه . الان دیگه هزینه دکتر پوست برای ماساژ نمیدم و خودم اینکارو انحام میدم و تازه برای مامان و خواهرم هم انجام میدم در ضمن آرایشگری هم بلدم در حد خودم و خانوادم. خیلی خیلی خوبه .... بهتون پیشنهاد میدم تو این کلاسها شرکت کنید چون واقعا لازنه یاد بگیرید و تو دوران کاهش وزن استفاده کنید  ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ کلاسهاشون فقط سه روز پشت سر همه خیلی عالیییییییبیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان دکتر خانوادگی ما دکتر کمندانی هست. همه ما 15-20 کیلو کم کردیم. کلا خانوادگی اصلاح شدیم😁 لیست رژیم اش همون غذاهای معمول است و نیازی به وقت و هزینه جدا برای آماده کردن ندارد و چون مناسب طبع هر فردی هست من مشکلات گوارشی و استخوانی ام خیلی بهتر شد.شمارش44065970

2728
سلام کسی دکترتغذیه خوب کرج میشناسه برای کاهش وزن

اره عزیزم دکتر سیدی خیلی عالی هستن مطبشون تو گوهردشته من از هیچ دکتری نتیجه نگرفتم الاایشون

همش میگفتم میشه منم روزی لاغرشم

گلم پیش دکتر کمندانی برو عااالیه. من همه جا رو تست کردم.تکنیکهای روانشناسی که در کنار رژیم کار می کن ...

عزیزم ممکنه بیشتر توضیح بدین رژیمش چطوره و توی چند ماه وزن کم کردین ...در کنار رژیم دارو هم میده ؟پر هزینه نیست رژیم و داروهاش؟؟

سلام دوستان دکتر خانوادگی ما دکتر کمندانی هست. همه ما 15-20 کیلو کم کردیم. کلا خانوادگی اصلاح شدیم😁 ...

عزیزم شما ۱۵ کیلو رو توی چه مدت کم کردین؟؟دارو هم میده در کنار رژیم؟

2740

به نظر من بهترین دکتر تغذیه تهران که سوادشم داره دکتر کوهدانی ایشون هم استاد دانشگاه تهران هم اینکه رژیم هاش عالیه من خودم با رژیم ایشون 20 کیلو کم کردم برای بیمار هم خیلی وقت میزاره از این کارشناس ها نیست که کیلویی رژیم میدن

من دکتر صمدپور رفتم ، متخصص تغذیه است فقط بگم معجزه می کنه بهترین علم داره که هیچ محدودیتی برای غذا تعیین نمی کنه فقط مقدارش کی و چه وقت باشه رو میگه خدا خیرش بده منو خیلی خوش هیکل کرده من راضیم اش . برای تغذیه بچه ام رفتم که بهترین غذاها مناسب سن رشد بگه عالی بود خیلی کمکمون کرد. واقعا خدا خیرش بده یه ادم علمی وبا سواد این ادرس سایتش http://drsamadpour.ir/شماره مطبشم اینه حتما برین خیلی با اخلاق 44976772 – 44976877

دکتر کورش صمدپور حرف نداره متخصص تغذیا اس . من نمی دونین با چه بدبختی این دکتر و پیدا کردم .خیلی رژیم گرفتم ولی فایده نداشت دیگه ناامید شده بودم از وزن کم کردن تا یکی از دوستامو دیدم که خیلی تغییر کرده بود اصلا نشناختمش . اون بهم این دکترو معرفی کرد . خیلی دکتر خوبیه . من شماره ازش دارم براتون میزارم . 

44976877

من توی نی نی سایت در مورد دکتر کورش صمدپور خوندم ، همش مثبت می گفتن ، دل و زدم به دریا گفتم اعتماد ک ...

سلام شما پیش دکتر صمدپور رفتین نتیجه ای دیدین؟ معجزه کرد براتون؟ اخه اینجا خیلی تابلو تعریف میکنن معلومه ک تبلیغه 

سالخوری تا همیشه  شروع دوباره  ۱۸ بهمن

سلام، من رژیم گرفتم خیلی ام راضی بودم لینک کانال تغذیه ی دکتر تغذیه مو برات می فرستم، قیمتشم خیلی مناسبه 

اینم لینکش 👇👇👇

کلینیک تغذیه و رژیم درمانی

برای دریافت انواع رژیم‌های چاقی، لاغری ، بارداری و شیردهی، ورزشکاری، کودک و نوجوان، سالمندان، افراد معلول و رژیم مخصوص بیماری‌های قلبی‌عروقی، کلیوی(سنگ های کلیه) ، دیابت، کبد چرب و بیماری‌های گوارشی، تنبلی تخمدان، تخمدان پلی کیستیک و  ...  به آیدی زیر پیام دهید:

پزشک مشاوره تغذیه ورژیم درمانی از دانشگاه شهیدبهشتی

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/