2737
2734
عنوان

دکتر متخصص تغذیه خوب لطفاااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 357174 بازدید | 196 پست

سلام عزیزم اگه تهرانی به نظرم برو پیش دکتر کابلی، من تا حالا هزارجور رژیم با کلی دکتر متفاوت امتحان کردم. که یا تاثیر نداشت یا انقدر رژیمش سخت بود که انگیزمو از دست میدادم و اذیت میشدم. اما رژیم دکتر کابلی به هیچ عنوان اذییتت نمیکنه و نتیجش دائمیه
اینم شمارشه میتونی ازش مشاوره هم بگیری تلفنی 021-44246920

بچه ها من تو سه ماه تقریبا از ۸۸ به ۶۵ رسیدم .با رژیم و ورزش کع رژیممو از یه مربی حرفه ای گرفتم .الان چاقی شده یه غم بزرگ برای خانمها من خودم سنم کم بود بعد ازدواج ۳۰ کیلو اضافه کردم .خدایی دیگه فکر نمیکردم یروز به وزن مجردیام برسم .خیلی مدیون مربیمم .

من به همه معرفیش میکنم هم چون خیلی مدیون مربیمم هم دوسدارم هم هرکی تپلی زودتر نجات پیدا کنه😁😁 این آیدی تل گرامشونه tanasobx

مشاورشون رایگانه و بسیار مربی با اخلاقی هستن.

هزینه برنامه هم واقعا ناچیزه هفته ای ۱۵ تومن بوده.

و اینکه خدایی من تبلیغ نمیکنم خیلیییی راضیربودم فقط .بخوام توضیح بدم ۳ صفحه میشه ولی کارشون عالیه .😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

09115673181

سلامتی بزرگترین موهبتی است که هر انسانی میتواند داشته باشد و یکی از بهترین راههای رسیدن به سلامتی تغذیه سالم است.
اگر خواهان سلامتی هستید
اگر به تناسب اندام اهمیت میدهید
اگر به رشد مناسبِ قد در فرزندتان توجه ویژه دارید
اگر میخواهید استرس های روزمره را مدیریت کنید
اگر میخواهید از ابتلا به بیماریهایی مانند دیابت ،فشار خون ، کبد چرب، گرفتگی عروق و...پبشگیری کنید
حتما اطلاعاتتان در خصوص تغذیه صحیح را به روز کنید

سلام خانوما من دکتر خوب برا  افزایش وزن میخوام.دکتر کابلی چطوره؟؟من هیچ شناختی ندارم برای بار اوله میخوام برم چون دیگه خیته شدم وزنم اصلا بالا نمیره.۴۲کیلوام😔خیلی ضعیف شدم.قبلا تومجرویم۵۰کیلوبودم خیلی خوب بود‌.قدمم۱۵۷

2731

راستش تو این سایت اسم مهرو زین العابدین رو دبدم تو شرق تهران و رفتم پیششون، جلسه اول 110 هزار تومن گرفتن و بدنمو با یه دستگاه آنالیز کردن یه کاغذ رژیم هم دادن برای دو هفته بعد دو هفته با وجود رعایت رژیم کمتر از یه کیلو کم کرده بودم و باز هم فقط 50 تومن ویزیت دادم و یه برگه رژیم دیگه، حتی وقت نذاشتن ببینن مشکل چیه اندازه 20 تومن هم به حرف مراجعه کننده گوش نمیدن. من راضی نبودم اصا. البته کسایی بودن که تو پیجشون خیلی راضی هستن و وزن کم کردن ولی آدم وقتی میره پیش مشاور تغذیه انتظار داره مشکلشو پیدا کنه نه اینکه فقط یه برگه رژیم بگیره

متخصص تغذیه در شرق تهران 09195006865

فرزانه سادات شفیعی

کارشناس تغذیه و رژیم درمانی با 17 سال سابقه کاری نظام پزشکی :ت-406 در مطب (منطقه شرق تهران) و

چند بیمارستان خصوصی و دولتی.

مشاوره  مکاتبه ای و ارتباط مستقیم با کارشناس   ۰۹۱۹۵۰۰۶۸۶۵

روش کار:براساس ترکیب علم تغذیه مدرن و طب سنتی

پیشرفته ترین روش آنالیز و تست سلامت بدن

جهت مکمل درمانی و پیشگیری از بسیاری از بیماریها برای همه ی افراد جامعه حتی کودکان

توسط متخصص تغذیه

رژیم  غذایی قلیایی  جهت‌  سلامتی  و شادابی بیشتر  و پیشگیری از  بسیاری  از  بیماریها

ارائه رژیم های لاغری و افزایش وزن مناسب با خصوصیات هر شخص

مکمل درمانی و ریشه یابی علت چاقی با لاغری بیش از حد

ارائه رژیم غذایی مخصوص دوران بارداری ،شیردهی،کودکی و دوران بلوغ و رشد

توصیه های غذایی جهت سلامت و شادابی پوست ،بهبود حافظه ،رفع خستگی و استرس مفرط

ارائه رژیم غذایی مخصوص بیماریهای مختلف (قلبی،کلیوی ،دیابت،ام اس و ...)

رژیم غذایی تعیین جنسیت جنین و رژیم براساس گروه های خونی

لاغری موضعی با دستگاه های مدرن و استاندارد آنتی سلولیت بدون عوارض

مشاوره مستقیم 09195006865

مطب 1:تهرانپارس،خیابان استخر-بین 232و234-پلاک 95-مجتمع پزشکان ترنج

حضور شنبه ها عصر با هماهنگی قبلی تلفن :02177113340

مطب2:تهرانپارس فلکه سوم ،روبروی بیمارستان تهرانپارس،ساختمان پزشکان 159،طبقه اول

حضور دوشنبه و چهارشنبه بعداز ظهر با هماهنگی قبلی 02177707536

2738

این سوال رو دیدم سریع عضو شدم که اینو بگممن بعد از زایمان یسنام به شدت اضافه وزن پیدا کرده بودم و حتی پهلو و شکمم نافرم شده بودتا اینکه یکی از دوستام منو به دکتر پاسدار معرفی، از رزومشون فهمیدم که یکی از بهترین ها هستن و رفتم هم رژیمشون کارساز بود و هم پیگیری تیمشوندر ضمن لاغری موضعی که پیشنهاد شد بهم رو هم امتحان کردم و نتیجه اش خوب که چه عرض کنم عالی بود.رژیم اینترنتی هم میده ولی خب بهتره برید حضورا تا بهتر نتیجه بگیریدسایتشم فکر کنم اینه دکتر یحیی پاسدار قبلا هم از رژیم اینترنتی های مختلف استفاده کردم ولی اصلا توصیه نمیکنم هیچکدوم رو

عزیزجان

من ی پزشک میشناسم هم خودم پیششون رفتم هم از اقوام خیلی کارشون خوبه و اصلا توی دوره های درمانی احساس گرسنگی و ضعف نداشتم ریزش مو هم نداشتم ، رژیم هاشونم خیلی خوب بود و نیاز ب هزینه های زیاد نداشت و غذاهای معمول ک براحتی بشه تهیه کرد برام مینوشتن ویزیتشون هم نسبت ب چند جایی ک قبلا آشناهامون رفته بودن خیلی مناسب بود

شماره:02177204673

عزیزم من ی پزشک میشناسم زهرا ایران نژاد ،کارشون خیلی عالیه و مطبشون نارمک هست سمت میدان حلال اهمر

رژیم هاشون بی نظیره ، من توی دوره ی درمانم ن دچار ریزش مو شدم ن ضعف و کسلی ، امیدوارم همیشه همین قدر با انرژی ب کارشون ادامه بدن و سلامت باشن.