2733
2734
عنوان

دکتر متخصص تغذیه خوب لطفاااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 357543 بازدید | 196 پست

باسلام. یه کلینیک هست تومحدوده پونک بلوار همیلا کارشون فوق‌العاده است. من خودم رفتم جواب گرفتم ظرف 3ماه 20کیلو کم کردم. کسایی که دنبال یه دکتر تغذیه خوب هستن توصیه میشه که برن پیششون. (44483079_0919090683)

بچه ها به نظر شما دکتر فرشچی متخصص تغذیه کارش چطوره و میشه به راحتی نوبت گرفت؟

مطبش رو توی اینترنت پیدا کرم https://doctor-yab.ir/Search/13370/دکتر-حمیدرضا-فرشچی-نصر/

برای کاهش وزن می خوام برم و خیلی اسمشون رو شنیدم اما از نحوه نوبت دهی اطلاعی ندارم

کسی میدونه که چطوریا است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها منم تو ۳ ماه با رژیم و ورزش ۲۳ کیلو کم کردم تو رو خدا از این دارو ها و قرص ها استفاده نکنین که  من استفاده کردم معدمو داغون کرد همش ۱۸ سالم بود یهو وزنم رف بالا

بعد ازدواجم‌ دیووونه کننده بودا یدفه ۲۵ کیلو اضافه کردم 😭یمدت رژیم کتو گرفتم مو برام نموند دمنوشا معدمو داغون کردن 😭قرص که نگم تا یمدت اصلا هر چی میخوروم بالا میوردمش 🤕الان نزدیک ۱ ساله وزن کم کردم اونم با رژیم و ورزش اوصولی و بی دردسر

اینم مدیون مربی مهربونمم که بارها به بچه های نی نی سایتم معرفیشون کردم بچه ها تبلیغ نیست بخدا من هر چی بگم کم گفتم انقدر که این کاهش وزن و کمک مربیم تو زندگیم موثر بود تو ۱۸ سالگی دیسک گردن زانو درد تنگی نفس از قیافه افتاده بودم اصن انگار دوباره بهم زندگی داد ..حالا بگذرم خیلی گفتم فقط گول این دارو و دمنوش هارو نخورید

مربی منم تو باشگاه مربیم بود

برنامه غذایی هم میدن آنلاین اگر بمن اعتماد کردید 🙏و دوسداشتین ایدی تل گرام و اینستا مربی عزیزم  @tanasobx هستش ا...اگر یزمانی از ایشون برنامه گرفتین و نتیجه گرفتین دعام کنین

دکتر حمید لروند امیری بهترین متخصص تغذیه هستن. مطبشون در اکباتان هستش. من خودم بعد از بارداریم ۲۵ کیلو اصافه وزن داشتم ظرف ۴ ماه کم کردم. شماره تماس :

02144672875   

02144672974 

تو سایتشون عکس قبل و بعد مراجعینشون رو میزارن. عکس منم هست.

http://drhamidlorvand.ir 

2742

سلام دکتر حمید محمودی متخصص تغذیه کارشون خیلی خوبه . منم تعریفشون رو زیاد شنیده بودم و خودم و خانمم زیر نظر دکتر حمید محمودی حدودا هر ماه ۶کیلو وزن کم کردیم که هیچ عارضه ای هم برامون نداشته مطبشون کرج هستش و این شماره پذیرش همراهشون هست ۰۹۱۲۵۷۸۱۸۴۹

من پیش هر متخصص تغذیه که میرفتم شاید کلا بهم 20 دقیقه کلا وقت میداد که باهاشون حرف بزنم و بهم رژیم های مسخره می داد و نتیجه ام نمی گرفتم. حالا میرم مایار کلینیک سمت غرب تهران پیش دکتر مریم یزدان پناهی و نزدیک به یک ساعت وقت گذاشت و از همه ی عادت های غذایی و حساسیت هام و خلاصه همه چی پرسیده و بهم رژیم و ورزش داد که اصلا اذیت نمیشم چون همه چی می تونم بخورم و شاید باورتون نشه ولی توی 6 ماه نزدیک به 8 کیلو کم کردم و خیلی راضیم و بدنمم سالمه پوست صاف شده و موهامم نریخت برعکس خیلی از رژیم های غذایی دیگه . شماره شو میزام قبل از این که برید زنگ بزنید و وقت بگیرید. 

09903435534

2740

سلام به همگی

من کامنتارو داشتم میخوندم،گفتم بگم بهتون شاید بدردتون بخوره.

من پیشه دکتر حسین ایمانی متخصص تغذیه و رژیم درمانی رفتم  واقعاااا راضی بودم و خیلی سریع جواب گرفتم و توی همین وزنم هم موندم.گفتم بهتون بگم شاید بدردتون بخوره.ایشون استاد دانشگاه تهران هم هستن

عزیزم دوستم خیلی رژیم گرفت ولی اصلا فایده نداشت همون موقع یکم وزن کم میکرد و بعدش دوباره برمی گشت یه مدت دنبال دکتر خوب گشت بعد رفت پیش دکتر کورش صمدپور با رژیم غذایی که بهش داد. خداروشکر تونست وزن کم کنه و الان که سه ماه گذشته یک رژیم کلی داره که زیاد هم سخت نیست و وزنش ثابت مونده و تغییر نکرده. 

2706