2733
2739
عنوان

دکتر متخصص تغذیه خوب لطفاااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 357172 بازدید | 196 پست
اهان ، نه دیگه باید رعایت کنی ، چون ورزش و رژیم که جراحی نیست ، چربی شکمم داشتید ؟ 

اره عزیزم داشم ، دکتر صمدپورم بهم گفت باید بعدش رعایت کنی من کلا عاشق غذام به خاطر همین دوباره چاق شدم مثل قبل نیست اما خوب دیگه چاق شدم من که اصلا جراحی قبول ندارم شنیدم خیلی عوارض داره 

اره عزیزم داشم ، دکتر صمدپورم بهم گفت باید بعدش رعایت کنی من کلا عاشق غذام به خاطر همین دوباره چاق ش ...

ولی رعایت رژیم خوبه من خیلی دوست دارم برم لاغر شم با تغذیه ما قدیما به خاطر این سالم بودیم که خودمون زیر تیغ جراحی نمی ذاشتیم ، دکتر خوب رژیم می شناسی به من معرفی کنی عزیزم ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی رعایت رژیم خوبه من خیلی دوست دارم برم لاغر شم با تغذیه ما قدیما به خاطر این سالم بودیم که خودمون ...

من پیش دکتر صمد پور رفتم خدایش کارش خوب دکتر کیلویی نیست که هزار تا بیمار نیم ثانیه ای ببینه بدی مطبش اینکه خیلی وقت میزاره برای بیمارش ، این باعث میشه که کلی معطل شی 

2731
سمت صادقیه است ، بزار ببینم تو گوشیم دارم بهت معرفیش کنم ، مشاوره اینترنتیش نمی دونم داره یا نه  ...

چه خوبه من سمت ستارخانم خواهش می کنم حتما بهم شمارش بده نزدیک من برم ببینم بهم می تونه کمک کنه 

چه خوبه من سمت ستارخانم خواهش می کنم حتما بهم شمارش بده نزدیک من برم ببینم بهم می تونه کمک کنه 

من این شماره رو ازش دارم 44976877 ، زنگ بزن ادرس بگیر ازشون دقیقش بلد نیستم من ویدیوش توی نت دیدم رفتم ، دقیقش کوروش صمد پور بزنی فیلماش میاد ، می دونم نرسیده به حکیم بود مطبش 

2738

نکته ای که وجود داره اینه که مثلا شما لاغر میشید اما دوباره بعد از مدتی وزنتون بر میگرده

من خودم پیش خانم دکتر نیره کابلی رفتم برای چاقی بیش از حدی که داشتم. خدا رو شکر ظرف مدت 3 ماه خیلی اصولی و بدون اینکه فشاری بهم بیاد به وزن ایده ال رسیدم. الان یکسالی میگذره و واقعا وزنم عالیه

اسمشون رو تو اینترنت بگردید سایتشون میاد. بزنید دکتر نیره کابلی

من توی نی نی سایت در مورد دکتر کورش صمدپور خوندم ، همش مثبت می گفتن ، دل و زدم به دریا گفتم اعتماد کنم برم دیگه ، چون گفتم شاید تبلیغات الکی باشه.  الان تازه رژیمشو دو هفتس دارم اجرا می کنم به نظر که خوبه رژیمش چون من یک کیلو و نیم کم کردم ولی می گن اولش آب بدن میره ، حالا تا ببینیم چی میشه ، اخلاقش اینا که خوب بود ، وقتم زیاد گذاشت برام ، روی یک دستگاهی ام رفتم که واس آنالیز وزن و چربی و اینا بود . دعا کنید لاغر شم