2733
2734
عنوان

زایمان با وکیوم

| مشاهده متن کامل بحث + 11658 بازدید | 39 پست
یه دستگاه مثل مکش!  میذارن رو سر بچه میکشن بیرون...  دیدی طلافروشا با جوراب و پلاستیک ال ...

دقیقا الان میخواستم بدونم اینکه احساس میکنم لبه های واژنم باد داره برای همه اینجوریه یا فقط من اینجوری شدم خیلی بده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

درد زایمان انقد زیاد هست که برش و وکیوم و... حس نکنی!  اما میگن زیاد خوب نیس تو مواقع ضروری که ...

دقیقا منم سر بچه گیر کرده بود به استخوان لگنم و نمی اومد همچنین ضربان قلبش داشت پایین می اومد بخاطر همین مجبور شدن

منم گفتن با دستگاه بوده نمی دونم منظورشون وکیوم بود یا نه درضمن من بخیه خیلی خوردم چه داخلی چه خارجی ...

نه من اصلا بخیه بیرونی نداشتم به قول شوهرم که همه چیز رو دیده میگه از سه طرف واژنت برش زدن بعد یهو واژنت مثل فک و دهان کامل پایین افتاد تا دستگاه رو وصل کردن بعدش هم همون ها رو بخیه داخلی زدن

دقیقا عفونتم بعد از زایمان اومد

2731
عفونت کاری به اون نداره عزیز.اون یه دستگاهه که به کمکش بجه رو میارن بیرون

عفونتم با دارو داره بهتره میشه ولی این حسه متورم شدن واژنم اذیتم میکنه نمیدونم طبیعیه یا مشکلی هست

وای با همین وکیوم ، منم عفونت رو از اطاق زایمان گرفتم متاسفانه

آره! 

هزار تا دکتر رفت تا خوب شد

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
دقیقا الان میخواستم بدونم اینکه احساس میکنم لبه های واژنم باد داره برای همه اینجوریه یا فقط من اینجو ...

اگه تا چندروز دیگه بهتر نشد برو دکتر معاینه کنه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
دقیقا منم سر بچه گیر کرده بود به استخوان لگنم و نمی اومد همچنین ضربان قلبش داشت پایین می اومد بخاطر ...

اینم تنگ بود لگنش، رفت بیمارستان خصوصی گفتن سزارین... ترسید رفت دولتی هم خودش بیچاره کردن هم بچش! 

نه من اصلا بخیه بیرونی نداشتم به قول شوهرم که همه چیز رو دیده میگه از سه طرف واژنت برش زدن بعد یهو و ...

اگه خونریزی نداری به مدت هرروز چندساعت بدون لباس زیر باش فقط یه دامن یا شلوار راحتی بپوش بعداز سرویس خودتو خشک کن عنبرنسا شنیدم خوبه اونم

،،
اگه تا چندروز دیگه بهتر نشد برو دکتر معاینه کنه

رفتم دکتر پریروز خاک برسر معاینه نکرد فقط یه آزمایش ادرار نوشت بعدش هم آنتی بیوتیک ولی خو مجبورم تا دوشنبه صبر کنم بعد بازم برم

رفتم دکتر پریروز خاک برسر معاینه نکرد فقط یه آزمایش ادرار نوشت بعدش هم آنتی بیوتیک ولی خو مجبورم تا ...

اگه رسیدگی نمیکنه برو یه دکتر دیگه

2706