2737
2739
عنوان

زایمان با وکیوم

11422 بازدید | 39 پست

آیا کسی با وکیوم زایمان داشته، من ۱۲ روز پیش زایمان کردم اونم با وکیوم که اصلا هیچ اطلاعی در موردش نداشتم و تو اطاق زایمان دکترها تشخیص دادن که وکیوم نیاز دارم، بعد از زایمان زودی بلند شدم و راه رفتم ولی بعد از دو روز عفونت واژن گرفتم با سوزش شدید الان عفونتم بهتره ولی واژنم انگار ورم داره نمیدونم یه جوریه راه میرم احساس میکنم سنگینه میخواستم بدونم کسی تجربه داره در این زمینه، و اینکه من اصلا بخیه بیرونی نداشتم اصلا معلوم نیست از بیرون همه بخیه هام تو واژن قرار داره چون فقط اونجا رو پاره کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر شوهر بیچاره من! 

اونم عفونت شدید گرفته بود تا یک سالگی بچش خوب نشد! 

بعد زایمان که تا 20 روز نمیتونست درست بشینه... 

انقد  برش خورده بود میگفت ساعت 3 تا 4 ونیم بخیه میزدن!  

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2728
مبارکه وکیوم چجوریه؟خودت نمیدونی چیکارت کردن؟

یه دستگاه مثل مکش! 

میذارن رو سر بچه میکشن بیرون... 

دیدی طلافروشا با جوراب و پلاستیک النگو دست میکنن!؟ 😑 اونطوریاس

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
یه دستگاه مثل مکش!  میذارن رو سر بچه میکشن بیرون...  دیدی طلافروشا با جوراب و پلاستیک ال ...

خیلی درد داره؟؟

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍
خواهر شوهر بیچاره من!  اونم عفونت شدید گرفته بود تا یک سالگی بچش خوب نشد!  بعد زایمان که ...

عزیزم خدا نی نی تو دلت رو سااااااالم و خوشگل بزاره تو دلت.  پروسه آی وی اف وااااااقعا طاقت فرساست. خدا اجرتو بده.

یه سوال داشتم بعد از انتقال چه علایمی داشتین؟ چندتا براتون انتقال داده بودن؟ 

خدایا امید هیچکس را ناامید نکن
خیلی درد داره؟؟

درد زایمان انقد زیاد هست که برش و وکیوم و... حس نکنی! 

اما میگن زیاد خوب نیس تو مواقع ضروری که چون بچه درخطره باید استفاده کرد

2740

عفونت کاری به اون نداره عزیز.اون یه دستگاهه که به کمکش بجه رو میارن بیرون

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
عزیزم خدا نی نی تو دلت رو سااااااالم و خوشگل بزاره تو دلت.  پروسه آی وی اف وااااااقعا طاقت فرسا ...

انتقال ندادم...  درحال استراحت بودم که ناخواسته حامله شدم😍

نه که نخوام اما از ترس این که عفونت و... نگیرم کنسل بشه جلوگیری طبیعی داشتیم!  نمیدونم چطوری شد

مبارکه وکیوم چجوریه؟خودت نمیدونی چیکارت کردن؟

چرا الان دیگه میدونم مثل بادکش یه دستگاهی رو وصل کردن به سر بچه و کشیدنش بیرون البته اینها رو شوهرم میگه چون من خودم ندیدم شوهرم تو اطاق بود همه رو دیده

خواهر شوهر بیچاره من!  اونم عفونت شدید گرفته بود تا یک سالگی بچش خوب نشد!  بعد زایمان که ...

وای با همین وکیوم ، منم عفونت رو از اطاق زایمان گرفتم متاسفانه

2706