2737
2739
عنوان

زایمان با وکیوم

| مشاهده متن کامل بحث + 11506 بازدید | 39 پست
چقدر این لکه بینی رو مخه پس فکر کنم باید بری دکتر دارو مصرف کنی ولی اونجا رو همیشه خشک نگه دار خیلی ...

باور کنید هربار میرم توالت عوض می کنم و کاملا خشک 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخی چه قشنگ خدا برات خواسته بسلامتی عزیزم

ممنون❤️

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2728
چه خطری میتونه داشته باشه عزیزم واسه بچه؟

وقتی بچه جونش درخطره، جفت جدا شده یا ضربان قلب ضعیفه و وقت واسه سزارین نیست از وکیوم استفاده میکنن! 

خب طبیعی و فیزیولوژیک باشه معلومه بهتره... اینطوری بخیه زیاد میخوری

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
وقتی بچه جونش درخطره، جفت جدا شده یا ضربان قلب ضعیفه و وقت واسه سزارین نیست از وکیوم استفاده میکنن!& ...

اهان فقط از لحاظ بخیه؟ من فکر کردم از لحاظ سلامتی بچه بده

خدایا چنان کن سراتجام کار، که تو خوشنود باشی و ما رستگار!🤲👨‍👩‍👧‍👦
اهان فقط از لحاظ بخیه؟ من فکر کردم از لحاظ سلامتی بچه بده

نه دیگه واسه مادر بیشتر بده

نمیدونم در این موردی که گفتی

اما یکی از دوستام که ش.هرش با وکیوم بدنیا اومده بوده و سرش کج بوده، موقع زایمان تا میفهمه دارن پچ پچ میکنن که بچشو با وکیوم بکشن... سریع مخالفت میکنه و اجازه نمیده سزارین میکنه.. خداروشکر بچتون سالمه مبارک باشه

چرا طبیعی آوردی؟ چه مزایایی داشت؟ اونایی که میگن طبیعی بعدش راحتی اینم از راحتی.. همه که یکجور نیستن... سزارین میکردی اینهمه فکر مشغولی نداشتی...

2740
واقعا چه اصراری به زایمان طبیعی دارن تو اینجور مواقع  سر بچه هایی که با وکیوم بدنیا میان کشیده ...

واقعا.. حالا دکترا به کنار که به فکر نیستن و براشون فرقی نمیکنه اما خودمون چی؟

یکی از دوستام که شوهرش با وکیوم بدنیا اومده بوده و سرش کج بوده، موقع زایمان تا میفهمه دارن پچ پچ میکنن که بچشو با وکیوم بکشن... سریع مخالفت میکنه و اجازه نمیده سزارین میکنه.

چرا طبیعی چه مزایایی داره؟ بعضیا میگن طبیعی بعدش راحتی .. از نظر درد راحته ولی ریسکه که مشکلی پیش نیاد.... مراقبت طبیعی مهمتر و حساستره.. همه که یکجور نیستن... سزارین میکرد اینهمه ذهنش مشغول نبود تا لانم خوب شده بود.. من شد زیرمیزی بدم طبیعی نمیارم همش هم بخاطر این مسائله نه به خاطر دردش

وقتی بچه جونش درخطره، جفت جدا شده یا ضربان قلب ضعیفه و وقت واسه سزارین نیست از وکیوم استفاده میکنن!& ...

عزیزم آلان بچت خوبه. خدایی نکرده مشگلی نداره؟؟ چندماهگی گردن گرفت منم با وکیوم زایمان بود