2737
2739
عنوان

دلم واسه روزهای مجردیم تنگ شده...

| مشاهده متن کامل بحث + 1646 بازدید | 58 پست
آها.  من اوایل ازدواجم سردرگم بودم الان نه. خوب به بچه هات نگاه کن ببین دیگه می تونی بدون اونا ...

بدون بچه هام و حتی بدون همسرم یه ثانیه هم نمی تونم دووم بیارم, اما دلم اون شادی و دلخوشی دوران مجردی رو میخواد, میخوام بدون دلیل از ته دل بخندم. شاید بچه هام یه خرده بزرگ شدن و سختی ها کم شد کارم راحت بشه. دوتا بچه کوچیک دارم بعضی وقتا زیر فشار مسئولیت له میشم.

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونی ک ارامشتوگرفته خودتی عزیزم بیخیال همه اززندگیت لذت ببر،شمامسئول زندگی خودتی نه طرزفکردیگران

کاش بتونم بخدا هیچ کاری نمی تونم بکنم میترسم ملت راجبم چه فکری میکنم.حتی برای تصمیمای مهم زندگیم مثلا اینکه آزمون بدم برای کار یا هر چی بعد قبول نشم میترسم راجبم چه فکری میکنن.

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...
2728
مشکلم یه جورایی شوهرمه,  زیادی درگیر کارِ,همش کار,کار,کار... اکثرا تنهام... بدیش هم اینه که نتی ...

منم اکثرا تنهام 

بخاطرتنهاییم بچه دارشدم

شوهرم از پنج ونیم صبح میره تاسه ونیم عصر ناهارمیخوزه ومیخوابه تا هشت شب بیدارمیشه میرع بیرون یه دورمیزنه ومیاد ومن همچنان تنها بااینکه الان خونس ولی هرکی سرش توگوشیه

اصلا هیچ حرف خاصی نمیزنیم خسته ام جرانمیتونم شادباشم وبخندم 

ولی من حس بدی دارم خسته شدم. برام دعا کنین

منم مث شمام  با این تفاوت ک من  جدا شدم ی بار تو نامزدی   

باردار نیستم تیکر رسیدن به خواستمه میشه  یه صلوات بفرستی برام؟؟ 🌼🌼🌼
کاش بتونم بخدا هیچ کاری نمی تونم بکنم میترسم ملت راجبم چه فکری میکنم.حتی برای تصمیمای مهم زندگیم مثل ...

حرفِ مردم که بادِهواست

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!
2740
بدون بچه هام و حتی بدون همسرم یه ثانیه هم نمی تونم دووم بیارم, اما دلم اون شادی و دلخوشی دوران مجردی ...

منم پسرم کوچیک که بود احساس زندگی نداشتم اصلاااااا بخدا حس میکردم تراکتورم از بس کار میکردم . این حست بخاطر خستگیه . ان شاالله بچه هات بزرگ بشن و ثمره زحمتتو ببینی

کاش بتونم بخدا هیچ کاری نمی تونم بکنم میترسم ملت راجبم چه فکری میکنم.حتی برای تصمیمای مهم زندگیم مثل ...

شمااعتماد به نفس نداری خودتوقبول نداری واسه همین این افکار توسرته،،باید یادبگیری برا خودت زندگی کنی خودت اولویت اول زندگیت باشی،،کارایی روبکن ک حال خودتو خوب میکنه بیخیال طرزفکر دیگران

واای چیکارداری به طرزفکر مردم دختر؟همه پشت سرم حرف بزنن بخدا اندازه سرسوزن مهم نیست..کتاب بخون عزیزم

خوش بحالت.حالا یه چیزی بگم شاید باورت نشه فامیلامون خیلی بهمون حسودیشون میشه بخدا نمیدونم دلیلش چیه اصنم پولدار نیستیم ولی اصن نمیخام ما پیشرفت کنیم یا شاد باشیم.من دو یازده ماهه اقدامیم برا بارداری ولی حامله نشدم اما هیشکی نمیدونم هر کی میپرسه گفتم خودم نمیخام خلاصه بهانه آوردم ولی مامان ساده ام به دختر داییم گفته نمیدونم خبر ندارم حاملس یا خودش نمیاره به من نمیگه.زن داداشت از دختر داییم شنیده که گفته فهمیدم فلانی خودش بچه دار نمیشه مامانش گفته.

حالا ببین چقد از ناراحتی و مشکلات من خوشحالم.واسه همین کاش طرز فکرشون برام مهم نبود اما اذیتم میکنه

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...
چن وقتشونه بچهات

پسرم کم مونده ۳ سالش بشه, دخملم ۷ماهشه. همسرمم از صبح علی الطلوع تا شب سرِکاره. خیلی اذیت میشم. بدیش هم اینجاست که همه ی مشکلات خاندانش هم به این مربوطه, انگار از وقتی که باید واسه من و بچه ها بزاره, می زنه و به بقیه میرسه

2706