2733
2734
عنوان

دلم واسه روزهای مجردیم تنگ شده...

| مشاهده متن کامل بحث + 1646 بازدید | 58 پست
منم پسرم کوچیک که بود احساس زندگی نداشتم اصلاااااا بخدا حس میکردم تراکتورم از بس کار میکردم . این حس ...

آره خیلی خسته میشم. 

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شمااعتماد به نفس نداری خودتوقبول نداری واسه همین این افکار توسرته،،باید یادبگیری برا خودت زندگی کنی ...

آره اعتماد به نفسم خیلی کمه با اینکه شوهرم همیشه میگه تواناییات خیلی بالاس خودتون باور کن کاش بتونم...

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...
2731
شبا که بچه ها می خوابن سعی کن یکم تمرکز کنی و از سکوت شب استفاده کن 

وای تا بچه ها بخوابن من بیهوش میفتم. دیر می خوابن زود بیدار میشن... نفسم به نفسشون بندِ.. اما گاهی کم میارم.

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!
2738
چون مسگذرد غمی نیست. چند سالشونه؟؟

سه ساله و یکی هم ۷ ماهشه 

پسرم کم مونده ۳ سالش بشه, دخملم ۷ماهشه. همسرمم از صبح علی الطلوع تا شب سرِکاره. خیلی اذیت میشم. بدیش ...

منم شبیه خودتم

یه دختر ۱و نیم ساله با ی بارداری سخت

شوهرمم اصلا ن تو کارای خونه ن کارای بچه حتی کارای شخصی خودشم نمیکنه

انگار یه پسر شلخته و شیطونه

خوش بحالت.حالا یه چیزی بگم شاید باورت نشه فامیلامون خیلی بهمون حسودیشون میشه بخدا نمیدونم دلیلش چیه ...

ول کن بابا..بذار بگن..بی تفاوتی بدترین درده واسه آدمای حسود.تو واسه همه ارزوی خوشبختی کن تا دلت آروم بشه..کسی که حسودی میکنه ازدرون میپوسه..بذار بپوسن..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
والا مجردی هیچ داخلش نیست یعنی برای من نیست  جز غصه خوردن  

اره بابا. اینا فیلشون یاد هندوستان کرده

مجردم.  باردار نیستم. سینگلم . پریگننت نیستم. نات گیلیلیلی. نات نی نی. تیکر ایز فور ودینگ