2703
2553
عنوان

دلم واسه روزهای مجردیم تنگ شده...

1633 بازدید | 58 پست

خیلی شاد و پرانرژی بودم,با اینکه خونواده ام از لحاظ مالی متوسط بود و یه سری مشکلات اساسی داشتیم,اما شاد بودم و به معنای واقعی از زندگی لذت می بردم....

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بهترین روزام دوران دانشگاه بود مخصوصا مقطع کارشناسی, اون ۴ سال نقطه عطف زندگیم بود... سرخوش بودیم و با چیزای کوچیک حال میکردیم, خنده های از ته دل... فکرش رو هم نمی کردم یه روزی این همه افسرده بشم😔

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!
2714

کاش منم که بتونم از لحظات زندگیم لذت ببرم و به فکر برخورد و طرز فکر بقیه نسبت به زندگیم نباشم.بخدا ارامشمو گرفته خیلی حالم بده

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...

آخ دقیقا منم.تویه دانشگاه بادوستام خوش بودم.مسیر خونه تا دانشگارو پیاده میرفتم کلی راه با هنزفری.خرید میکردم. اره تو خونمونم کلی مشکلات داشتم.کنج اتاقم میگرفتم میخوابیدم خواب راحت.الان هیشکدومو ندارم.زندگیم خوبه ولی دیگه نمبتونم برم بیرون.650 کیلومتر دورم

تازه ازدواج کردی؟؟

نه بابا ۸ ساله دو تا هم بچه دارم

والا مجردی هیچ داخلش نیست یعنی برای من نیست  جز غصه خوردن  

برای تو نیست چون من مجردم و بی نهایت راضی ام مجردی نمیتونی خوش باشی متاهل باشی که دیگه هیچ 

اگه دوست داشتید برای خوشبختی و ازدواج عالیم با یه آدم عالی دعا کنید برام🌸💕
2706