2737
2734
عنوان

دلم واسه روزهای مجردیم تنگ شده...

| مشاهده متن کامل بحث + 1646 بازدید | 58 پست
منم دقیییقا مث خودت بود واای چقد الکی خوش بودم با تمام مشکلات الان اینقد حساس و عصبی و پرخاشگر و د ...

اون موقع با کلی مشکلات دلم خوش بود اما الان هر کی ظاهر زندگیم رو می بینه حسرت می خوره اما دلم شاد نیست,یعنی بلد نیستم از شرایط موجود لذت ببرم

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش منم که بتونم از لحظات زندگیم لذت ببرم و به فکر برخورد و طرز فکر بقیه نسبت به زندگیم نباشم.بخدا ا ...

اونی ک ارامشتوگرفته خودتی عزیزم بیخیال همه اززندگیت لذت ببر،شمامسئول زندگی خودتی نه طرزفکردیگران

2728

گل گفتی آی گل گفتی ...

دلم لک زده واسه یدقیقش فقط یه ثانیش 

آی چقدرسرخوش بودم اصلآ مسئولیتی نداشتم فقط خودموخودم .. حالا چی ... اززمین اسمون میباره فقط

من که دراین جمع گذشتم ازهرچه آرزوست دست غم دیگرچه میخواهد از تن تنهای من ؟
اگه با شوهرت مشكل دارى بيشتر وقتتو با بچه هات بگذرون اون طفليا گناهى ندارن باهاشون برو بيرون پيششون ...

مشکلم یه جورایی شوهرمه,  زیادی درگیر کارِ,همش کار,کار,کار... اکثرا تنهام... بدیش هم اینه که نتیجه ی کار هم خرج اطرافیان میشه, انگار حلال مشکلات همه همسر منه, دو سه بار کمک لازم بودیم هر کی به نحوی خودش رو گم و گور کرد اما همسر من نمی بینه شاید هم نمی فهمه,  تنهایی و غربت و سختی هاش با منه اما...

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!
من که شرایط تاهلم صد برابر بدتر از مجردی بود. دارم جدا میشم شاید مشکلاتم کمتر شد! خاک بر سرم با این ...

عزیزم نگو... خودت رو فحش نده .

2740
ینی اگه منم یه روز کنم دلم واسه اینروزای مزخرف مجردیم تنگ میشه؟؟؟؟؟؟؟ عمرااااااا

شک نکن که میشه عزیزم

نه که ازدواج بد باشه. اتفاقا خوبه

ولی خب آدم دلش برای دوره های مختلف زندگیش تنگ میشه

من الان دلم برای ایام مزخرف مدرسه تنگه. برای پیک شادی که رسالتش کشتن شادی تعطیلات عید بودم دلم تنگه 

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
کاش منم که بتونم از لحظات زندگیم لذت ببرم و به فکر برخورد و طرز فکر بقیه نسبت به زندگیم نباشم.بخدا ا ...

واای چیکارداری به طرزفکر مردم دختر؟همه پشت سرم حرف بزنن بخدا اندازه سرسوزن مهم نیست..کتاب بخون عزیزم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2706