2733
2734
عنوان

امشب فهمیدم حق با شما نی نی سایتی هاست

| مشاهده متن کامل بحث + 1326 بازدید | 59 پست

هر چی کمتر بگی به دیگران راحت تری 

حتی پدر و مادر 

حتی شوهر 

امضامو تا آخر بخون خیلی به دردت میخوره                              آزمایش خون خیلی ساده ای وجود داره به نام آزمایش ذخیره تخمدان یا amh . این ازمایش نشون میده چه قد تخمک داری اگه عدد ذخیرت خیلی بالا باشه تنبلی داری و زودتر درمان کن تا درد نازاییو نکشی چون همه تنبلی ها راحت درمان نیستن.اگه عدد کم باشه ،یعنی ذخیره تخمک نداری و داری به یائسگی نزدیک میشی و باید زودتر باردار بشی و اگر مجردی تخمک فریز کنی که بعدا مجبور نشی از زن دیگه تخمک بگیری و کارت به تخمک اهدایی بکشه .جدی بگیرید و انجام بدید چون وقتی علامت یائسگی خودشو بروز بده دیگه تخمک زیادی نمونده و اگرم مونده باشه ممکنه پوچ باشه و همون طور که گفتم همه تنبلی ها راحت درمان نمیشن و بعضی هاشون فقط مجبورن آی وی اف کنن .پس این ازمایشو انجام بدید هزینش حدود دویست هزار تمنه اما هزینه ای وی اف و یا تخمک اهدایی صد برابر این ازمایش هست تو همین سایت کسایی وجود دارن که زیر بیست سال سن دارن و یائسه شدن و یا تنبلی تخمدان دارن و سال ها نازا بودن .

واقعا هرچی سن آدم بالا میره آدم میفهمه هیچ کس وفا نداره من تجربه دوتاش راداشتم که حرف خانواده را به شوهر نگم وبه العکس تجربه هامم خیلی سخت تلخ ودردناک بود قلب یه زنومتلاشی میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

[QUOTE=81448045]بچه ها لباس سایز صفر تا سه ماهگی به کار میاد؟ فروشنده گفت اینو فکر کنم برای اینکه کارشو بفروشه گفت ...[/QUO]

بستگی به جثه بچه داره

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
بابا خب آدم درد دلشو ب کی بگه😫

بیا  به خودم بگو والا 

مگه بی کاری تازه من شوهرمم دهن لقه به اونم کمتر آمار میدم 

فامیل شوهر صد سالم بشن  فامیل شوهرن نه فامیل تو

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2740
مثل من    

واقعا نمی تونید بیاین مثال بزنم براتون 

مامانت  چه کار می کنه خوبه 

خالت چه کار می کنه خوبه 

بعد شروع می کنم در مورد بچه ام صحبت کردن  اونا هم فراموش می کنند 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
تا حالا تو طول پنج سال شوهرم بهم طعنه نزده ...یعنی میشه بزنه؟

اصلا  بحث طعنه نیست یه بی احترامی هایی پیش میاد که خودت متوجه نمی شی 

والا  من فقط دو سال عقدم خنگ بودم بعد دیگه فهمیدم خانواده شوهر فقط سکوت

اصلا  بحث طعنه نیست یه بی احترامی هایی پیش میاد که خودت متوجه نمی شی  والا  من فقط د ...

ن منکه جز سلام و خداحافظ با خونواده شوهرم هیچی نمیگم سالی یبار میبینمشون اصلانم مکالمه تلفنیم ندارم باهاشون از دور احوال میپرسم..تا حالا پیش نیومده نمیدونم والله

2706