2703
2553

حق با شماست که حتی به بهترین مرد هم نباید چیزی از اختلافات خانوادگیمون بگیم....حتی شوهر من که بهترین مرد بود به نظرم، امشب اولین سرکوفتش رو بهم زد .

تاپیک نزدم که جوابمو بدین یا پر بازدید بشه، فقط خواستم دلم سبک بشه چون نه پدری دارم نه مادر و خواهری که حرفامو بهشون بزنم 

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم

دیگه دیر شده برای ایمان به نینی سایتی ها

باید نمیگفتی

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

عزیزم 

همیشه بدون به بهترین مرد دنیام نمیشه اعتماد کرد صد درصد 

امضامو تا آخر بخون خیلی به دردت میخوره                              آزمایش خون خیلی ساده ای وجود داره به نام آزمایش ذخیره تخمدان یا amh . این ازمایش نشون میده چه قد تخمک داری اگه عدد ذخیرت خیلی بالا باشه تنبلی داری و زودتر درمان کن تا درد نازاییو نکشی چون همه تنبلی ها راحت درمان نیستن.اگه عدد کم باشه ،یعنی ذخیره تخمک نداری و داری به یائسگی نزدیک میشی و باید زودتر باردار بشی و اگر مجردی تخمک فریز کنی که بعدا مجبور نشی از زن دیگه تخمک بگیری و کارت به تخمک اهدایی بکشه .جدی بگیرید و انجام بدید چون وقتی علامت یائسگی خودشو بروز بده دیگه تخمک زیادی نمونده و اگرم مونده باشه ممکنه پوچ باشه و همون طور که گفتم همه تنبلی ها راحت درمان نمیشن و بعضی هاشون فقط مجبورن آی وی اف کنن .پس این ازمایشو انجام بدید هزینش حدود دویست هزار تمنه اما هزینه ای وی اف و یا تخمک اهدایی صد برابر این ازمایش هست تو همین سایت کسایی وجود دارن که زیر بیست سال سن دارن و یائسه شدن و یا تنبلی تخمدان دارن و سال ها نازا بودن .

اختلاف خانوادگی و اسرار خانوادگی و حتی تصمیم های ب سرانجام نرسیده ی خانواده رو هم نباید گفت ،  نه ب همسر و نه ب خانواده همسر 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

به هیچ آشنایی نباید از مشکلات خانوادگی گف

شوهر ک جای خود دارد!

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀

من تازه هیچی نمی گم خودش روان شناسی هم می کنه 

به خانواده شوهرم که اصلا و ابدا حتی مامانم از یه شهر دیگه اومد کنارم خونه گرفت نگفتم 

کلا از بس هیچی نمیگم  عادت کردن

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2706