2733
2739
عنوان

امشب فهمیدم حق با شما نی نی سایتی هاست

| مشاهده متن کامل بحث + 1326 بازدید | 59 پست
من اشتباه کردم ، الان هم که سرکوفت زد بهش گفتم دیگه صدافت باهات ندارم تمام .فعلا هم من قهرم اونم تلو ...

عب نداره.اشتباه شده ولی ازش درس بگیر.موقعیتی شده تا شوهرتو بیشتر بشناسی.بهش بگو فک میکردی میتونی باهاش درددل کنی ولی انگار اشتباه کردی.یه جور بگو که رگ مردونگیش به جوش بیاد و به خودش بیاد که ای داد ناراحتت کرده.بعدشم چیزی نگو.با تمرین یاد بگیر.از خانواده خودشم شرو کن

من همین یه دونه ام!
عب نداره.اشتباه شده ولی ازش درس بگیر.موقعیتی شده تا شوهرتو بیشتر بشناسی.بهش بگو فک میکردی میتونی باه ...

چقدر هم که اون واکنش نشون میده، اصلا براش مهم نیست ....نشسته تلویزیون میبینه

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر هم که اون واکنش نشون میده، اصلا براش مهم نیست ....نشسته تلویزیون میبینه

عب نداره.وقتی چای بردی براش دستاشو بگیر و از حست بگو.زنانگی معجزه میکنه.یه کم از خودت خرج کن!امتحانش مجانیه

من همین یه دونه ام!
عب نداره.وقتی چای بردی براش دستاشو بگیر و از حست بگو.زنانگی معجزه میکنه.یه کم از خودت خرج کن!امتحانش ...

میدونی جریان چیه، شوهر من خیلی مرد خوبیه اما مطلقا احساسات براش مهم نیست، اصلا بهش اهمیت ندی هیچ واکنشی نشون نمیده، همینطوری  به سکوتش ادامه میده 

2728
سخت شد.شما خودت احساساتی هستی؟

اره ..خیلی سعی کردم با محبت کردن بهش یاد بدم که محبت کنه ، به نظر یاد گرفته بود، اما واقعیت انگار اینه که یاد نگرفته، تا وقتی من محبت کنم اونم جواب میده اما من که محبت نکنم اونم هیچ کاری نمیکنه جز سکوت

اره ..خیلی سعی کردم با محبت کردن بهش یاد بدم که محبت کنه ، به نظر یاد گرفته بود، اما واقعیت انگار ای ...

من یه مدت شوهرم بخاطر شرایط بد کاری بی احساس شد ولی من ادمیم که باید درباره مشکل حرف بزنم.بهش رک و قاطع گفتم مشکلم چیه و چی میخوام.اون خیلی تلاش کرد که بگه بخاطر شرایطشه ولی من کوتاه نیومدم و حرف خودمو زدم.راستش من یه کم خودخواهم شاید.بنظرم وقتی ازدواج کردم وظیفه شوهرمه منو ساپورت عاطفی و احساسی و همه چی کلا کنه وگرنه تنها میموندم منتم نمیکشیدم.بالاخره موفق شدم.ولی اون یه برهه از زمان بود.مال شما که کلا اینجوریه نمیدونم این راه من جواب بده یا نه

من همین یه دونه ام!
2738
عزیزم خوبی سما با این مشاور شقایق خانم پیش میری؟ممکنه تو۱۲۰ روز درسهاتموم بشن

سلام 

من با برنامه هیچ مشاوری پیش نمیرم ، از توصیه هاشون استفاده میکنم 

یعنی اون چیزی که مشاور میگه را میخونم اما خودمو نمیسپرم به حرف مشاور ها 

2706