2737
2734
عنوان

خودارضایی کودکان زیر ۵سال

| مشاهده متن کامل بحث + 36974 بازدید | 115 پست
ممنون که بهم یاد دادی 

خواهش 😍

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با احترام به دکتر عزیز

به عنوان یک روان شناس کودک چندتا نکته اضافه کنم

اول اینکه برای کودک ۵ ساله داروی اضطراب تجویز کردن به خاطر همچین موردی درست نیست،آقا یا خانم دکتر باید می گفتن که با چند جلسه رفتار درمانی و آموزش نحوه رفتار به مادر میشه مساله رو حل کرد

نکته دوم این حرکات برای کودک لذت بخش هست،برای همین تکرار میشه...گاهی علت اضطراب هست و گاهی کودک به طور اتفاقی متوجه حس لذت از این حرکات میشه و کم کم به این حرکات عادت میکنه

برای همین باید پیشینه اضطرابی خانواده بررسی بشه که بشه تشخیص اضطراب گذاشته بشه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
عنوانت خيلي شوك برانگيز بود با چشمان گرد شده از تعجب اومدم اينجا ولي مطلبت جالب بود كاش عنوانت رو يك ...

مثلا چی میزدم؟ اخه دوستان دیگه ای که ار این مشکل به این عنوان یاد کرده بودن تو تاپیکا،‌خواستم نگران نباشن و این تاپیکو بخونن

زندگی چون پیچکی ست ، انتهایش میرسد پیش خدا ☺
2731
😧😧😧😧😧😧😧😧😧

چی شده ؟ منظورتون چیه دوست عزیز؟ شما بجای گذاشتن استیکر این مدلی ی کم مطالعه کنید اونم تو پیج پزشکان روانشناس خوب

بچه پنج ساله چی میفهمه

بله منم همینو گفتم که هیچی متوجه نمیشه از تحریک و ارضاء بر خلاف تاپیکای دیگه که مادرا رو نگران کردن بدون اینکه با پزشکی حرف زده باشن.صرفا از روی حرفای خاله زنکی

2738
البته عزیزم حرفت درست ولی در نکوهش رابطه پیش طفل یا تاثیرمخرب جم وماهواره روی کودک هیچ شکی نیست باز ...

اونو دیگه ی خانم و اقای معقول که عقب افتاده دهنی نباشن ،‌حتما میدونن.مگه داریم انقدر بی ملاحظه!یا ماهواره اصلا مناسب سن کودک نیست حتی فیلم های ساده ش.خانواه باید این مسایل پیش پا افتاده رو دیگه خودش مدیریت کنه

بعدم اینکه حالااینجایه حرفی زدن عقل خودت کجابوده که باورکردی بچه 5ساله شهوت داره😏 شنونده هم بایدیه ...

عقل خودم سر جاش بوده وگرنه به حرف دیگران گوش میدادم و بچه م رو بهترین روانشناس کودکایران و استرالیا،‌نمیبردم.متوجه شدی ؟ 

استاتر دقیقا درست گفتی دختر من از هفت ماهگی شروع کرد به پوشکشو گرفتن و خودشو به زمین مالوندن الانم ک ...

زودتر درمانش کن.فرزندتون مضطربه 

استارتر جان ممنون از تاپیک خوبت و اطلاعاتت❤ میدونی اون روان شناس کودکی که گفتی فقط در زمینه کودک مش ...

کلا روانشناس خانواده،‌کودک و خانواده.تو گوگل سرچ کن لطفا تمام اطلاعاتش میاد هم تو ایران فعالیت دارند هم استرالیا،‌بله من تلفنی نوبت گرفتم ی کم دیر نوبت میدن خصوصا الان که اخرای سال هست.وگرنه من معمولا ده روزه نوبت میگیرم.در اخر سپاس از تشکرت عزیزم

2706