2737
2739
عنوان

خودارضایی کودکان زیر ۵سال

| مشاهده متن کامل بحث + 36975 بازدید | 115 پست

اصلا حرف نزدن بهتر از اشتباه حرف زدنه.یادمون باشه با این زبان ۷۰گناه میشه کرد.یادمون باشه با ی حرف ممکنه شخصی افسرده رو هزاران برابر بدتر کرد.یادمون باشه با خوندن تک تک کلماتمون بار انرژی چه نثبت و چه منفی رو منتقل نیکنیم.

زندگی چون پیچکی ست ، انتهایش میرسد پیش خدا ☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خلاصه چون تو سایت مطب از مشکل دوستان دیگه هم خوندم و دیدم ی سری ادم بیسواد میان قضاوت میکنن و میگن و ...

البته عزیزم حرفت درست ولی در نکوهش رابطه پیش طفل یا تاثیرمخرب جم وماهواره روی کودک هیچ شکی نیست

بازازون وربوم نیوفتن ملت  باحرفات مواظب باش

من امروز این تاپیکو زدم واسه اطلاع رسانی خانواده هایی که کودک این مدلی دارند.شاید از ۵ماهه تا ۶ساله با ۷ساله یا بیشتر تا قبل سن بلوغ.گفتم منشاء اضطرابه حتی تو همون کودک ۵ماهه

2731
اصلا حرف نزدن بهتر از اشتباه حرف زدنه.یادمون باشه با این زبان ۷۰گناه میشه کرد.یادمون باشه با ی حرف م ...

بعدم اینکه حالااینجایه حرفی زدن عقل خودت کجابوده که باورکردی بچه 5ساله شهوت داره😏

شنونده هم بایدیه کمی عاقل باشه

امیدوارم کمکی کرده باشم و ی دوست نگران رو از نگزانی دراورده باشم.التماس دعا

من ریپلای کردن و قبول دوستی رو بلد نیستم.اما هر چند روز میام سر میزنم و اگر سوالی باشه که بتونم حتما جواب میدم.یا ازتون یاد میگیرم 

من امروز این تاپیکو زدم واسه اطلاع رسانی خانواده هایی که کودک این مدلی دارند.شاید از ۵ماهه تا ۶ساله ...

استاتر دقیقا درست گفتی دختر من از هفت ماهگی شروع کرد به پوشکشو گرفتن و خودشو به زمین مالوندن الانم که سه سالشه هنوز اون کار رو میکنه

2740
من امروز این تاپیکو زدم واسه اطلاع رسانی خانواده هایی که کودک این مدلی دارند.شاید از ۵ماهه تا ۶ساله ...

کاش نتیجه کار و دارو رو هم میگفتین شما فقط موضوع رو گفتید بدون نتیجه کارتون

آخرش با این حجم تاپیک های دروغ و سرکاری شما مجبور میشم عینک ته استکانی بزنم😂😂

استارتر جان ممنون از تاپیک خوبت و اطلاعاتت❤

میدونی اون روان شناس کودکی که گفتی فقط در زمینه کودک مشاوره میدن یا نه؟ و اینکه تلفنی هم میشه ازشون مشاوره گرفت؟

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

در جواب اون دوستی که نیگه‌تاثیر مخرب شبکات بگم که خانم عزیز ما ماهواره نداریم چون منطقه ی ای میشینیم که بخاطر شغل صاحبانش، نویز زیاده.بعد اینکه هر شخصی ماهواره داره پای شبکات مبتذل نمیشینه و اگر شعری موریکی ببینه.در جواب اون یکی دوست که گفتن چه کارایی انجام میداد این بود که شبا روی شکم میخوابید وپاهاشو جمع و باز میکرد.ی حالتای این مدلی

در جواب اون دوستی که نیگه‌تاثیر مخرب شبکات بگم که خانم عزیز ما ماهواره نداریم چون منطقه ی ای میشینیم ...

عزیزم این فلش ک پایین هر پست هستش رو بزنی ریپلای میشه 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

تایپکو اصلاح کنم که دکتر گفت بچه ها در واقع تا زمان بلوغ و خصوصا تو این سن کودکی صفر درصد هورمون ندارن که بخان لذت ببرن یا تجریک شن

2706