2737
2739
عنوان

روکش مبل

164 بازدید | 23 پست

سلام خانوما من میخواستم واسه مبل هام کاور بدوزم مبل هام رنگش روشنه ولی دوست دارم کاوری باشه که مدل مبلها دیده شه یک مدل دیدم کاور ژلاتینی هست ولی چون پلاستیکیه دوست ندارم میخواستم بپرسم کاور پارچه ای مثل حریر هست که مدل مبل پیدا باشه اگه کسی تجربه داره بگه مرسی

منم همین نظرو داشتم اخرش ب همون ژلاتینی رسیدم 

چون پارچه هرچقدم ضخیم باشه اخرش یچی بریزه رو مبل پس میده😐مخصوصا اگه بچه داشته باشی

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاور حریر نیست ولی فک نکنم قشنگ بشه گلی هیچ راهی نداره چون میخوای مدلش پیدا باشه باید کاور ژلایتین ب ...

اخه ژلاتینی دوست ندارم یجوریه بعد فکر کنم اگه زیاد روش بشینی چون پلاستیکیه عرق میکنه🙄

2731
زلاتینی داریدشما؟؟خوبه؟قابل شست وشو هست؟

نه میخوام بگیرم 

شست و شو خب با ی دستمال وقتی رو مبل هست میشه پاکش کرد دیگه 

دوستام دارن همشون خیلی راضین

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
اخه ژلاتینی دوست ندارم یجوریه بعد فکر کنم اگه زیاد روش بشینی چون پلاستیکیه عرق میکنه🙄

ن گلی عرق نمیکنه اونا زود پاره میشه خوب نیست ی جوریه نشستن رو پلاستیک 

کاور بکش مهمون ک اومد جمعشون کن 

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
2740
نه میخوام بگیرم  شست و شو خب با ی دستمال وقتی رو مبل هست میشه پاکش کرد دیگه  دوستام دارن ...

فکرکنم تو تابستون عرق میکنه بعد سر میخوری روش که میشینی😐

ن گلی عرق نمیکنه اونا زود پاره میشه خوب نیست ی جوریه نشستن رو پلاستیک  کاور بکش مهمون ک اومد ج ...

اره اینقدر پشیمونم مبل روشن گرفتم اگه تیره بود اصلا کاور نمیکشیدم

من خودم پارچه اي دوختم با اينكه از كاور خوشم نمياد اما چون روشن بود مجبور شدم اما ژلاتيني هم كسي كه برام دوخت گفت اونا بدرد نميخورن هم اينكه خونه يكي از اقوام نزديك روكشاش از اوناست ميريم من نميتونم بشينم خيس اب ميشم اخرش ميشينم زمين زورشم مياد عيد و مراسم ديگه درشون بياره ادم معذب ميشينه به خاطر همين من ندوختم به نظر من خوب نيست بازم خودت ميدوني 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
اره اینقدر پشیمونم مبل روشن گرفتم اگه تیره بود اصلا کاور نمیکشیدم

اخه روشن همخونرو دلباز ميكنه هم روحيه ادمو باز ميكنه چيه تيره البته بگما تيره هم خاك و گردو غبار بشينه روش كاملا مشخص ميشه بلاخره همشون يه جور دردسرن 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
من خودم پارچه اي دوختم با اينكه از كاور خوشم نمياد اما چون روشن بود مجبور شدم اما ژلاتيني هم كسي كه ...

اره منم همین نظرو دارم ژلاتینی خوب نیست 

نه سر خوردن ک نداره😁

ب دوستام گفتم میگن ما راضیم عرق اینا نمیکنه ادم نمیدونم والا 

ولی من خودم میگم ادم عرق کنه یکم پامیشه جاشو عوض میکنه نهایت بهتر از اینه مبل کثیف شه😊😂

2706