2737
2734
عنوان

ويتامين D رو چيكار كنم بره بالا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5109 بازدید | 45 پست

دکتر باید بهت وینامین D بده و معمولا ۴ هفته اول هفته ای یکی و بعد ماهی یکی. و حتما حتما باید با چربی خورده بشه وگرنه انگار انداختی دور. مثلا به لقمه کره بخور بعد از ناهار و بعد قرص

تخم مرغ و افتاب گرفتن هم کمک میکنه

همانم كه هستم     نافهميدني مثل هر اتفاق      كافي بود نياكان ديگري داشته باشم تا از لانه ديگري برخيزم                   

بستگی داره دوز ویتامین دی را دکترت چقدر در نظر گرفته برات 

ولی بهتره که با غذا میل بشه چون برای حل شدنش نیاز به چربی داره 

منم طبق نظر پزشکم 4 روز در هفته میخورم

لابلای گل سرخ .. در میان کوچه سبز خیال .. شادیت حس قشنگیست .... که من میطلبم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سر خود قرص ویتامین د گرفتی؟ چون دوز قرصها فرق داره. برای من دکتر از یک روز درمیان شروع کرد و ماه به ماه کم کردیم تا رسید به ماهی یکی . البته نتیجه آزمایش من 3 بود و خیلی پایین بود. احتمالا هفته ای یکی باید بخوری 

که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد
2731
2740
سر خود قرص ویتامین د گرفتی؟ چون دوز قرصها فرق داره. برای من دکتر از یک روز درمیان شروع کرد و ماه به ...

نه جانم من یه دمنوش هم سرخود نمیخورم متخصص غدد داده بهم ! دی هزار داد بهم 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
من ویتامین دی ۶بود قبلا قرص خوردم ماهی ۱بار.دوز ۵۰۰۰۰.زود رفت بالا آخرین بار ۴۵بود که دکترم گفت دیگه ...

خود متخصص غدد دی هزار داد 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
دکتر به من گفت قرصش بهتره تا امپول و به من گفت به مدت هشت هفته هفته ای یه دونه و بعد از اون ماهی یه ...

من دی هزار با تجویز متخصص غدد هر روز میخورم ولی نشد 

خود متخصص غدد دی هزار داد

اوکی. پس دوزش پایینه برات. چون منم یه مدت دوز هزار میخوردم اومده بود پایین دوباره دکتر بهم 5000 داد

که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد
2706