2737
2739
عنوان

ويتامين D رو چيكار كنم بره بالا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5109 بازدید | 45 پست
باید بگی ویتامین دی برو بالا یار بالا نیوفتی از اون بالا یار بالا💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃 ...

😁😁😁

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب حتما از دکترت بپرسی که چیکار کنی 

هفته بعد نوبت بهم داده میترسم خیلی اومد پایین من فکر میکردم تیروییدم سخت میاد پایین ولی اون درست شد 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
به همراهش حتما روزانه شیر مصرف کن و ماهی

ماهی ماهی یکی دو بار ولی شیر هر شبمیخورم بجای شام شیر پاک پلاس دی میگیرم ، یعنی به نظرتون روزا باید شیر بخورم ؟ 

2731
امپول شو بزن ٢٠ روز به بار

فک کنم کارم به اونجا بکشه ، دکتر هفته بعد نوبت داد ولی دوست ندارم آمپول بزنه 🤦‍♀️ 

دکتر به من گفت قرصش بهتره تا امپول و به من گفت به مدت هشت هفته هفته ای یه دونه و بعد از اون ماهی یه ...

من روزانه میخورم دوز هزارش رو ولی نتیجه نداد 

اوکی. پس دوزش پایینه برات. چون منم یه مدت دوز هزار میخوردم اومده بود پایین دوباره دکتر بهم 5000 داد

کی میخوردین ظهر شب یا مثلا همراه غذا چی جوری ؟ من ظهر میخورم بعد از غذا لابد اشتباهی دارم که نمیدونم 

2740
امپولشو بزن برو متخصص بهتر راهنماییت میکنه

متخصص بهم قرصش رو داده بود دوز هزار روزانه ، برای این ماه هفته بعد نوبت بهم دادن ، میترسم بازم نتونم ببرم بالا

منم الان دارم فرصشو میخورم باید بامعده پر مصرف کنی روزی 5 دقیقه بشین توافتاب بزار نور خورشید بخوره ب ...

گیلان آفتابی نداریم بعدم خونمون یه جوریه آفتاب زود از حیات خلوت مون میره دوربر همه آپارتمان نمیشه بخدا 

عشقین شما جنوبی ها 💙😘😘

مرسی👌👌💞💞

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
چيزي نيست كه امپول دوزش ٣٠٠ هزاره من شنبه زدم درد نداشت

درد که نه ولی قرص بهتره من این چند وقت اینقد آز خون دادم عادیه برام 

سر خود قرص ویتامین د گرفتی؟ چون دوز قرصها فرق داره. برای من دکتر از یک روز درمیان شروع کرد و ماه به ...

نه عزيزم متخصص بهم داد 

2706