2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه خواهر شوهرم مشکل داره دست وپاهاش صاف نبود جمع میکرد تو خودش  الان دوساله  میبردش کاردرمانی  با دستش میتونه چیزی بگیره ویه ذره ام میشینه ولی دوباره می افته دکتر گفت ۳سال وقت میخواد بهتر بشه 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
خودت بگو گلم چند وقتشه چه کارایی نمیکنه 

دخترم 17 ماهشه راه نمیره یک ماهه به پیشنهاد دکتر مغز و اعصاب میبرم کاردرمانی اما اصلا تغییر خاصی نکرده خیللللللللللللی نگرانم شب و روزم شده گریه و زاری 

نمیدونم چرا دچار تاخیر حرکتی و گفتاری شده نه زود دنیا اومد نه زردی داشت نه مشکل زنتیک داشت هیجییییییییییی الان نوتروپیل هم میخوره

2738
وایعزیزم ممکنه بگید الان چطوره چرا دیر راه افتاد  الان نرماله؟

تاخیر رشد داشت علت خاصی هم نداشت مغزشو اسکن کردن همه چی اوکی بود.خداروشکر الان خیلی خوبه حتی از بچه های عادی هم بیشتر پیشرفت کرده

دختر خواهر شوهرم .۳ سالگی راه افتاد ۴سالگی حرف زد الان ۵ سالشه عالیه کاملا نرمال

واقعا سه سالگی راه افتاد؟ خود به خود یا با کاردرمانی؟

پسر من ۱۸ ماهشه خودش مستقل راه نمیره. دکترم بردم مشکلی نداره. نمیدونم دیگه باید چکار کنم.

البته مثل بلبل حرف میزنه

تاخیر رشد داشت علت خاصی هم نداشت مغزشو اسکن کردن همه چی اوکی بود.خداروشکر الان خیلی خوبه حتی از بچه ...

دختر منم میگن تاخیر تکاملیه هیچ مشکل خاصی نیست اما خیلی حال روحیم بده الان کاردرمانی بیش از یه ماهه میبرم هنوز تغییری رخ نداده حال و اوضاع خودم افتضاحه

واقعا سه سالگی راه افتاد؟ خود به خود یا با کاردرمانی؟ پسر من ۱۸ ماهشه خودش مستقل راه نمیره. دکترم ب ...

نه با کار درمانی راه افتاد.

بچه ها متفاوتن پسر من یکسالگی راه افتاد از دوسالگی کلمه گفت.

دکتر بردی؟چی گفته؟

من یه دوره قطره dha بهش دادم دکتر تجویز کرده بود خیلی خوب بود

2706