2733
2734
عنوان

شوهرم یک‌ماهه که...

| مشاهده متن کامل بحث + 1780 بازدید | 70 پست
میگه چون بدون اجازه رفته شوهرش قهر کرد  و یه ماه رفت

نه شوهرم اینجا نبود من رفتم دیگه از اونجا قهر کرد و جواب تلفنم رو نمی‌داد با مادر شوهرم در ارتباط بودم دوهفته بعد از قهر شوهرم یک روز خونه مامانم بودم رفتم برای بچه ام دارو بخرم دیگه از اون طرف رفتم خونه مادرم ،مادر شوهرم زنگ زد که هوا بده برو خونه و فلان من گفت خوب تو این هوا کجا برم تا هوا خوب بشه میرم و دعوا شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا بنظرم تو این شرایط که خودش اینجوری گذاشته رفته حق نداره بگه تو نرو خونه مامانت

به خدا مامانم همینو میگه حتی خرجی هم بهم نامیده همش با پول خودم بچه مریض شده هیچکی زنگ نزد حالشو بورسه با اینکه میفهمند مریضه پیام درمانگاه روی گوشی مادرشوهرم میره

2742
نه شوهرم اینجا نبود من رفتم دیگه از اونجا قهر کرد و جواب تلفنم رو نمی‌داد با مادر شوهرم در ارتباط بو ...

😔منظورم همینه که خلاصه بخاطر بیرون رفتن شما یه ماه بیرون نمونده . پدرشو برده دکتر

شوعرم گفته اگر بیام طلاق میدم و فلان به خدا حالا چیکار کنم همش استرس دارم میگم خدا کنه حالا حالا ها ...

دروغ میگه بابا اصلا نترس از این حرفاش . جلوش نقطه صعفم نشون نده . اصلا اومد بگو مگه نگفتی طلاقم میدی من امادم بریم . کافیه اینجور ادما حس کنن ترسیدی . ولی واقعا برو اونکاری که اون خانم گفت و بکن خودت پیش پیش برو بگو با دوتا بچه ولت مرده یه ماهه نه خرج میده نه چیزی تهدیدتم میکنه

2738
دروغ میگه بابا اصلا نترس از این حرفاش . جلوش نقطه صعفم نشون نده . اصلا اومد بگو مگه نگفتی طلاقم میدی ...

من پشتوانه ای ندارم که برم پیش پلیس نه پری و نه برادری 😭

قبلاً هم یکبار کارمون به جدایی کشیده بود مامانم گفت من نمیتونم نگاهت دارم دیگه داییسو واسطه کردم تا صلح کرد

من پشتوانه ای ندارم که برم پیش پلیس نه پری و نه برادری 😭 قبلاً هم یکبار کارمون به جدایی کشیده بود ...

برا همینه که پرو شده . میدونه تحت هر شرایطی میمونی اذیتت میکنه . 

برا همینه که پرو شده . میدونه تحت هر شرایطی میمونی اذیتت میکنه . 

به مامانم هم زنگ زده بود و چرت و پرتی گفته بود ،دیگه الان پیش مامان باباش هم هست واویلان تر شده..به خدا دارم از استرس میمیرم.

مامانم هم بهم میگه نترس خرجی خونه که نامیده حالاطلبکارم باشه

به باباش زنگ بزن فقط مواظب باش باهاش دعوات نشه چون آخرین پل ارتباطیه 🙄

خانوم دکتر آینده ام شایدم پرستار🥺😁حامی زن زندگی آزادی ✌ دختر آریایی ام از نسل اسطوره های ایران عزیزم #مهسا#نیکا#مهرشاد#حمیدرضا#سارینا و ...🤍 طرفدار صلح در سراسر جهان 🌱اتـحـاد رود هـایـیـمـ ، دریـایـیـمـ 😎 #توماج صالحی 🤍 اگه باهام مخالفی ریپلای نکن چون ممکنه بشورمت و بذارمت اونور   
شوهرم میگفت از خونه نرو بیرون ولی من دلم پوسیده بود رفتم بیرون اونم قهر کرد

😐😐ازدواج نیست که اسیریه خب به کسی چه ربطی داره میری بیرون یا نه؟؟.....والا

منم کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر شاه سومر و اکد شاه چهار گوشه جهان ارتش من به آرامی وارد بابل شد نگذاشتم رنج و آزاری به مردم این شهر و این سرزمین وارد اید من برده داری را برانداختم، به بدبختی های آنان پایان بخشیدم(بخشی از منشور نامه کوروش بزرگ)کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم منم فرزند کوروش بزرگ منم یک ایرانی اصیل افتخارم وطنم.ایرانم ای ایرانم (کاربری از تاریخ ۸ اردیبهشت ۴۰۳ ساعت ۹ شب ماله من شد تایپک های قبل به من مربوط نیست)
خوب اصلا اجازه نمیده من برم بیرون حتی خونه مامانم گفتم حالا که نیست یکم برم پیش مامانم

شوهر عوضی منم همینطوره الان ۶ ماه بیشتره نرفتم خونه مادرم  وقتی هم به زور میگم ببرتم بعد که میام هر تهمتی که لیاقت خودشو خانوادشن بارم میکنه 

2706