2733
2734
عنوان

شوهرم یک‌ماهه که...

| مشاهده متن کامل بحث + 1780 بازدید | 70 پست
یعنی چی رو صورت جلسه کنه؟

این ک خونش نیس بگو بچه مریضه اخرین بار تهدیدمم کرد خرجیم نداده بهم 

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی میگی تو

بدون اجازه شوهرش رفته بیرون وقتی میدونه شوهرش گند اخلاقه خوب بش میگفت تا دعوا نشه

مادرشوهرش هم از در دوستی بش گفت برگرد خونت تا شوهرت اشتی کنه زده کاسه کوزه ها رو سر مادرشوهرش شکسته 

به نظرت تقصیری نداره؟؟؟؟

2731

بگو میترسم پولم که نمیفرستی خیلی عرضه داشتی خودت بالاسرمون بودی به بابات بگو زنگ بزنه بهش بگه من دختر ندادم بهت اینجوری ولش کنی به امان خدا . از اینورم برده گرفته . یکی از ماربرا گفته که زنگ بزن پلیس بگو یه ماه نیستو خرجم نمیده رو حتما انجام بده 

خیلی وسواسی میگه من نمیخواهم بچه ام با خواهر زاده اینا بازی کنه به خدا توی این زندگی گرفتارم نه راه ...

چندسالته؟

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
بدون اجازه شوهرش رفته بیرون وقتی میدونه شوهرش گند اخلاقه خوب بش میگفت تا دعوا نشه مادرشوهرش هم از د ...

قضیه اینا مشخصه که فرق داره . شوهرش خودش وقتی یه ماهه نیست دختررو بدون خرج و با دوتا بچه ول مرده به امان خدا نه حق نداره بگه چرا رفتی میگه خونه مادرش هم نمبتونه بره مگه برده آورده . مادرشوهرش هم به حا اینکه به عروسش هی بگه خونه مادرت نباش برو برو یکم با پسرش صحبت کنه . شوهرش اگه غیرت داشت یه ماه ول نمیکرد زن و بچشو دهنشم باز باشه حالا به هر دلیلی

خوب اصلا اجازه نمیده من برم بیرون حتی خونه مامانم گفتم حالا که نیست یکم برم پیش مامانم

عزیزم من به دوستی دارم که شوهرش اینجوریه میدونم چی میگی ۵ سال به خاطر این موضوع دعوا کردن کتک خورد و ... 

بش گفتم اگه قصد طلاق نداری و اینا پس با ساز شوهرت باید برقصی وگرنه هرروز کتک میخوری واقعا هم نتونست شوهرشو عوض کنه فقط جنگ و دعوا دارن تو خونه . الان یه سالیه که هرجا میخواد بره اول به شوهرش میگه بعد میره و دارن مثل ادم زندگیشونو میکنن

البته من بدم میاد از همچین مردایی ولی چه میشه کرد وقتی ادم نمیشن و قصد طلاق هم نداربن مجبورین بسازین وگرنه هرروز دعوا

عزیزم من به دوستی دارم که شوهرش اینجوریه میدونم چی میگی ۵ سال به خاطر این موضوع دعوا کردن کتک خورد و ...

شوهر من هم دست بزن داره.

به خدا اگر بهش بگم میگه نرو چند بار قبلاً گفتم بهش دیگه از خونه موندن خسته شدم انگاری اسیرم

شوهر من هم دست بزن داره. به خدا اگر بهش بگم میگه نرو چند بار قبلاً گفتم بهش دیگه از خونه موندن خسته ...

میدونم سخته حق با توئه 

ولی با یه بزرگتر که شوهرت ازش حرف شنوی داره صحبت کن با شوهرت حرف بزنن و قانعش کنن وگرنه دنبال دردسر نباش