2737
2739

من ۲ بار اتفاق افتاده .بیاین تعریف کنم براتون

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کارما چیه ؟؟

🪻🌻💫 هرگز تسلیم نشوید امروز سخت است و فردا سخت تر…اما پس فردا روز روشنی برای تون خواهد بود ✨👌 یک ماه گذشته هیچ خبری ازتون خبری ندارم آخه کجایی اینقدر سنگ دل شدی امیدوارم خبر سلامتی تو بهم بدی خیلی نگرانم n
2728

اوایل ازدواجم که بود جاری بزرگم  بالاشهر بود ولی مستاجر.ما پاشین شهر زندگی میکردیم ولی خونه از خودمون.بعد یه بار جلو جمع بهم گفت من تو جوب بالاشهر چادر میزنم ولی پایین شهر زندگی نمیکنم

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا
2740

من اگه ی غلطی بکنم به سرعت کارماشو پس میدم 

ولی اونی که به من بد کرده داره راحت زندگیشو می‌کنه 😐 نمیدونم چرا ی طرفه اس 

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔

به کارما اعتقاد ندارم ولی میدونم گاها خدا تو این دنیا عاقبت رفتارمونو نشون میده برام هم خیلی پیش اومده 

من مادر شوهرم مریض شد بهش گفتم خودشو لوس میکنه چیزی نیست که خودم بدترش سرم اومد خودم فهمیدم برای اون حرفم بود خدا کنه بتونم توبه کنم 

با اوت حرفش جلو جمع خیلی خجالت کشیدم و دلم شکست.بعد چن سال ما با سختی ک هی قسط و وام خونه خریدیم.. اونم کجا دقیقا جایی که اون چن سال پیش مستاجر بود.

دنیای دیگه ای وجود نداره. هرکار کنی تو همین دنیا به نتیجش میرسی.

سخت در اشتباهی این باور با فطرت انسانی در تصاده اصلاً عقل چنین عقیده ای را قبول نمیکنه چطور ممکنه انسان اشرف مخلوقات با این همه عظمت بیهود خلق شده باشه 

🪻🌻💫 هرگز تسلیم نشوید امروز سخت است و فردا سخت تر…اما پس فردا روز روشنی برای تون خواهد بود ✨👌 یک ماه گذشته هیچ خبری ازتون خبری ندارم آخه کجایی اینقدر سنگ دل شدی امیدوارم خبر سلامتی تو بهم بدی خیلی نگرانم n
ینی یکی ی عیب روت میزاره بعد همون برا خودش اتفاق میوفته

ممنون 

2706