2733
2739
عنوان

با 150 میلیون چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 21645 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخوایم کار کنیم باهاش، وضعیت مالیمون داره رفته رفته بدتر میشه نمیشه که دست رو دست گذاشت 

جوراب های رنگی رنگی تولید کنید خیلی رو بورسه...همیشه هم یه سری دختر پسر نوجوون خریدارش هستن

2728
خونه دارید؟ اگ ندارید یکم بیشتر جمع کنید خونه بخرید

بله داریم ولی نمیخواد پولشو بخوابونه هرروز وضع کار داره بدتر میشه میخواد حداقل کاری راه بندازه که پنج سال دیگه ام سوددهی داشته باشه، غیر از اون پول که گفتم که پس اندازه فقط 900 تومن پولمون مونده 

گاهی آدم بده خودمونیم فقط، حالیمون نیست... 
سرمایه گذاری فقط خونه خریدن ..شغل و حرفه هم که بستگی به شوهرت داره چه کارایی ازش برمیاد

اگه جنگ شه یا شرایط اقتصادی بدتر شه خونه سقوط میکنه چون مردم از ایران مهاجرت میکنن

میخوایم کار کنیم باهاش، وضعیت مالیمون داره رفته رفته بدتر میشه نمیشه که دست رو دست گذاشت 

خونه ماه به ماه داره گرونتر میشه یه خونه بخرید چند ماه دیگه بفروشید تو این اوضاع با هیچ کاری نمیشه به ۱پنجم این سود هم دست پیدا کرد

2740
اگه جنگ شه یا شرایط اقتصادی بدتر شه خونه سقوط میکنه چون مردم از ایران مهاجرت میکنن

جنگ که نمیشه

شرایط اقتصادی هم هرچه قد بد بشه ولی باز خونه که میخوان مردم. یا خرید یا اجاره

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

همسرتون از خودش مغازه داره ؟ اگه آره كه ببينه تو حول و حوش مغازه اش نياز مردم چيه ؟ يعني چه مغازه اي اونجا نيست كه مردم براش مجبورند برن راه دورتر . 

اگه ميخواد اجاره كنه بازم ببينه تو منطقه اي كه هست چي خوبه ولي در كل مغازه هاي ارزون فروش ( البته تو محلات متوسط و معمولي ) خيلي فروش دارند . ارزون فروش چيني يا لباس 

من بودم مينداختم بانک جلوشو ميبستم بعد سود ماهانشو جمع ميکردم باهاش خونه ماشين ميگرفتم بعد با درامد ...

با سود ماهیانه ۱۵۰ میلیون خونه و ماشین میخرید؟؟؟؟ز

میدونید سودش چقد میشه ؟؟؟

نزدیک ۲ تومن

مگه پراید بخره اونم بعد دو سال با فرض ثابت موندن قیمت پراید

اوووووووو جنگ کجا بوده ؟شما بخر یک سال بده مستاجر بعدم سرسال کلی پول روش میاد بفروش باز حرکت دیگ بزن .هیچوقت به جنگ و اینا فکر نکن .اگرم جنگ بشه حتی اگر طلا و پول داشته باشی اون زمان هیچکدوم بدردت نمیخوره غیر از جون خودت و خانوادت 

2706