2737
2739
عنوان

با 150 میلیون چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 21645 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسرتون از خودش مغازه داره ؟ اگه آره كه ببينه تو حول و حوش مغازه اش نياز مردم چيه ؟ يعني چه مغازه اي ...

نه نداره ولی نظر خودش اینه که یه سوپر مارکت اجاره کنه تو شهرکایی که دسترسی به سوپرمارکت نداره، ولی میترسم من

گاهی آدم بده خودمونیم فقط، حالیمون نیست... 

اخه بچه ها همه پولشونا ملک و طلا و .... بخرند که کشور کلا میخوابه اگه جای پولای راکد مغز یه نفر کار کنه و کارافرین بشه سودش هم به خودش میرسه هم بقیه

اخه چه قدر خونه بخرید وقتی جمعیت داره کم میشه چند سال دیگه کلی حونه ها خالیه و براش تقاضا نیست فقط تهران خوبه که اونم با این پولا نمیشه خونه خرید  

2728
نه نداره ولی نظر خودش اینه که یه سوپر مارکت اجاره کنه تو شهرکایی که دسترسی به سوپرمارکت نداره، ولی م ...

كار آزاد ريسك داره ديگه . توكل به خدا باشه . سوپر ماركت هميشه مشتري داره ولي حواستون باشه دور و ورش از اون هايپر ها نباشه تا سه يا چهار كوچه قبل و بعدش رو نگاه كنه اگه هايپر نزديك باشه اصلا به صرف نيست 

با سود ماهیانه ۱۵۰ میلیون خونه و ماشین میخرید؟؟؟؟ز میدونید سودش چقد میشه ؟؟؟ نزدیک ۲ تومن مگه ...

خوب جمع ميشه سودش هرماه ک نميخوام بخرم

واسه فندق تو دلم دعا کنيد لطفا❤پسرم و باباش دنيااااامن❤
اخه بچه ها همه پولشونا ملک و طلا و .... بخرند که کشور کلا میخوابه اگه جای پولای راکد مغز یه نفر کار ...

دقیقا، واقعا موندم چه کنیم بیکاری بدجوری فشار آورده به همسرم، میترسم عجولانه تصمیم بگیریم و سرمایه مون از دست بره

بده به من😜😜😜😜

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2740
كار آزاد ريسك داره ديگه . توكل به خدا باشه . سوپر ماركت هميشه مشتري داره ولي حواستون باشه دور و ورش ...

آره خودشم میگه برم بررسی کنم جاهایی که اطرافش سوپرمارکت یا فروشگاهی نیست یه مغازه اجاره کنم، نمیدونم واقعا، با چندنفر مشورت کرده و گفتن خوبه ولی من خیلی میترسم

دقیقا، واقعا موندم چه کنیم بیکاری بدجوری فشار آورده به همسرم، میترسم عجولانه تصمیم بگیریم و سرمایه م ...

بببین اگه بتونید پوشاک ارزون بیارین فروشش خوبه یا همون سوپری اگه جاش خوب باشه خیلی سنجیده باید تصمیم بگیرید و با فکر قبلا این مغازه 2 تومنیا بودا خوب فروش داشت دیگه اجناسم گرون شد 

الان با ۱۵۰ تومن که رهن هم نمیشه کرد چجوری میگین خونه بخرن! 

ولی الان پول تو خوراک و پوشاکه.

من خودم دوست دارم مزون بزنم اگه بشه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
قابل شمارو نداره🙂🙂

ایشالاخدابیشترش کنه برات

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2706