2733
2734
عنوان

خواب زیاد و خستگی در دوران بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 14486 بازدید | 32 پست
مگه دست خودته که شوهرت خوشش بیاد یا نه؟؟؟این دوران طبیعیه مال هرکسی یه جوره

من هر چی بهش بگم طبیعیه متوجه نمیشه! دکترم گفته بهش بگو بیاد باهاش صحبت کنم... همسرم میگه تو خیلی به حرف دکترا اهمیت میدی اونا چرت و پرت زیاد میگن :(

لطفا برای سلامتی هر چه سریعتر مادرم دعا کنید😔ممنونم‌ ☘☘☘☘☘☘
طبیعی بابا من ده هفه بودم کلاس داشتم کسیم نمیدونست باردارم ی بار از ساعت هفت سر کلاس خوابم برد تا دو ...

چه جالب واقعا فکر میکردم فقط من اینجوریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم خيلي راحته وقتي همسرت متوجه نميشه مجبوري يكم بترسونيش تنبلي يعني چي اخه حالا اگرم قبلا تنبل بو ...

من همراه بارداریم کیست هم دارم... دکترم گفته حتی ظرفاتو بذار نشوری... یک پسر خونده ی چهار ساله هم دارم... برای همین نمیتونم استراحت کنم... با این حال همسرم تا میشینم یا میخوابم عصبی میشه.... میگه عجب غلطی کردیم تو حامله شدی! نمیدونم چکار کنم واقعا!

منم خیلی خوابم میاد شبا ۱۲ میخوابم ۸ و نیم بیدارم بعدش ۱ و نیم الی  ۲ میخوابم تا ۴ ولی باز حال ...

خدا کنه منکه دارم عذاب میکشم

2731
منم یازده هفته هستم لکه بینی دارم شوهرم هر روز سر و صدا میکنه جای  کمک کردنش

منم لکه بینی دارم... پس هم دردیم :(

من تا یکم کار میکنم میفتم رو خونریزی بازم حالیش نمیشه هی میگه چرا اینجا کثیف چرا اونجا فلان لیوان آب ...

خدایا چقدر ما زنها حیوونکی هستیم ... دلم برا خودمون میسوزه

عزیزم برای شوهرت توضیح بده که این خستگی و خواب الودگی مکانیسم خیلیییییی از بارداریاس علی الخصوص شمای ...

همسرم حتی حاظر نیست بیاد پیش پزشکم... چون دکترم گفته حتما همسرت باید بیاد باهاش صحبت کنم... فقط به فکر اینه که آب تو دل مادر و پدرش تکون نخوره... من تو زندگیش جایی ندارم... امیدوارم این بچه به سلامتی بیاد و دلم رو شاد کنه... 

2740
من ۹ماه بارداری رو صبح ساعت ۷پامیشدم میرفتم سر شیفتم..تا ۳عصر.بعد اونم ناهار و نیم ساعت میخوابیدم..ب ...

من الان ۴۵ کیلو ام... شهر کوچیک زندگی میکنم و بیرون از خونه خبری نیست که برم... اصلا نمیدونم چکار کنم که سرحال بشم! بنظرم الانشم افسردگی گرفتم!

دوست عزیز با حرف شما موافق نیستم ، این دوستمون استراحت مطلقه ، منم تا روز آخر ماه ۶ ااستراحت مطلق بو ...

مامانم هم همش نگران همین هستن! اما از خانوادم دور هستم! تو شهرمون هم دکتر نیست که بتونم تحت نظر باشم. همون اول رفتم دکترو بعدش تلفنی باهاش در تماس بودم.... خدا بخیر بگذرونه.... برام دعا کنید خیلی محتاجم

ببرش با خودت دکتر بزار شرایطتو توضیح بده

نمیاد... دکترم گفته بیارش همسرت رو.... همسرم میگه دکترا چرت و پرت میگن! 

دوست عزیز با حرف شما موافق نیستم ، این دوستمون استراحت مطلقه ، منم تا روز آخر ماه ۶ ااستراحت مطلق بو ...

من اسنراحت مطلقو متوجه نشدم..بله درست میگین..ولی بعضی هارودیدم استراحت مطلقم نبودن فقط بخور بخواب..درحالی که اصلاااا خوب نیست..حالا بعضی ها مجبورن..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
من اسنراحت مطلقو متوجه نشدم..بله درست میگین..ولی بعضی هارودیدم استراحت مطلقم نبودن فقط بخور بخواب..د ...

راستش منکه تا امروز مطلقا استراحت نکردم.... با اینکه دکترم گفته فقط باید استراحت کنی که کیستت پاره نشه که بچه سقط میشه و لکه بینی هم دارم باز هم هر روز پسرمو میبرم مهد و میارم و همه کارهام رو خودم میکنم... غذا اصلا نمیتونم بخورم ولی خوابم زیاد شده... همش خوابالوده هستم.... شبا ساعت ۱۱ شب بیهوش میشم تا ۸ صبح ... ظهر هم دو ساعت میخوابم... باز هم خسته ام انگار کوه جابجا کردم.... 

کاش درمانی داشت

2706