2410
2553
عنوان

خواب زیاد و خستگی در دوران بارداری

14371 بازدید | 32 پست

سلام خدمت دوستان گلم

من هفته دهم بارداری هستم و همش خسته ام. خیلی خوابم میاد. کمر درد شدید دارم و کلا دلم میخواد به یکطرف دراز بکشم. البته پزشکم من رو استراحت مطلق کرده بخاطر شرایطم. اما همسرم خیلی ناراحته و همش سرزنشم میکنه و میگه دکترا نمیفهمن تو تنبلی! چکار کنم که حالم بهتر بشه؟ ممنونم

لطفا برای سلامتی هر چه سریعتر مادرم دعا کنید😔ممنونم‌ ☘☘☘☘☘☘

طبیعیه عزیزم دست خودت ک نیست منم خیلی احساس خستگی‌میگردم همش خواب بودم‌

یه بزرگی نوشته بود : خدایا بابت تماااام چیزایی که صلاحمون نبود و نشد؛ شکرت ..( حتی اگه براش گریه کردیم ؛ حتی اگه غر زدیم ،) حتی اگه ازت شاکی شدیم...

وای من حامله نیستم ولی دوس دارم که باشم خیلیم خوابم میاد😂😂😂😂😂اخه دیشب خوابم نبرد تا پنج الانشم سرکارم 😂😂😂😂واسه سلامتی بنده صلوات بلند ختم کن😑😆😂

آرزویم این است آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزيزم خيلي راحته وقتي همسرت متوجه نميشه مجبوري يكم بترسونيش تنبلي يعني چي اخه حالا اگرم قبلا تنبل بودي به هرحال الانم بايد استراحت مطلق باشي 

مثلا بهش بگو امروز كار كردم دلم درد گرفته يا نميدونم يكم بترسونش به خودش بياد

خدا قراره به من يه ني ني سالم و صالح بده شايدم دوقلو يا سه قلو🙋🏻‍♀️😍گر نگهدارِ من آن است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد😍❤️😇
2714

عزیزم برای شوهرت توضیح بده که این خستگی و خواب الودگی مکانیسم خیلیییییی از بارداریاس علی الخصوص شمایی که استراحت مطلقی ....

بعدشم یه نصیحت خواهرانه به شما گلم : 

فردا روزی هر چه تو بارداری جلوتر بری میبینی تازه این بی حالیه قسمت خوب ماجرا بوده اینقدر مسائل مختلف پیش میاد که اگه شوهرت نخواد درک کنه و البته کمک روحی و جسمیت نده بارداری سختی رو خواهی گذروند ، من برای خودت میگم بجای اینکه بشینی به این فکر کنی که چیکار کنی بیحال نباشی به این فکر کن چطور شوهرتو با خودت همراه کنی جوری که اتفاقا اون نذاره اب تو دلت تکون بخوره

من ب شدت خوابالو بودم ولی برعکس تو این دوران همش بیدارم یه شب نتونستم بخوابم😢البته من از درد خوابم نمیبره وگرنه سرم واسه خواب میره، خستگیم ک تو حاملگی یه چیز خیلی طبیعیه، ب شوهرت توضیح بده مخصوصا وقتی استراحت مطلقی حتما درک میکنه

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓

من ۹ماه بارداری رو صبح ساعت ۷پامیشدم میرفتم سر شیفتم..تا ۳عصر.بعد اونم ناهار و نیم ساعت میخوابیدم..بعد پیاده روی..بعدزایمان اصلا اضافه وزن نداشتم..همههه کارامم خودم میکردم..ماه های اخر واسه تمییزی خونه کارگر میگرفتم..ازالان بخوابی ماه های اخرچیکارمیکنی؟بعداونم اونقدر چاق میشی که افسردگی میگیری..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
من ۹ماه بارداری رو صبح ساعت ۷پامیشدم میرفتم سر شیفتم..تا ۳عصر.بعد اونم ناهار و نیم ساعت میخوابیدم..ب ...

دوست عزیز با حرف شما موافق نیستم ، این دوستمون استراحت مطلقه ، منم تا روز آخر ماه ۶ ااستراحت مطلق بودم هیییییییچ کاری نکردم مامانمو شوهرم همه کارا رو کردن اما خدا رو شکر وضعیتم بهتر شد از اول بارداری تا الان فقط ۷ ، ۸ کیلو اضافه کردم که دکترا میگن حداقل اضافه وزنه اما خدا رو شکر وزن بچم خوبه ، جوری که دکتر گفت شما روز زایمان به وزن قبل بارداریت میرسی ، بهتره بجای اینکه نگران بعدش باشه بفکر سلامت الانش باشه چون خدایی نکرده اگه جفتش پایین باشه یا ... خدااااااااییی نکرده سقط کنه دیگه بعدش اصلا مهم نیس

طبیعیه عزیزم دست خودت ک نیست منم خیلی احساس خستگی‌میگردم همش خواب بودم‌

آخه همسرم خیلی اذیتم میکنه.... راهکار نداره؟ همش دعوا و ناراحتی پیش میاد اینجوری

لطفا برای سلامتی هر چه سریعتر مادرم دعا کنید😔ممنونم‌ ☘☘☘☘☘☘
2706