2737
2739
عنوان

اسپرم صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 249823 بازدید | 902 پست
دنیا خانتوم میتونی برای اطلاعات در این مورد این صفحه و پست های منو پایین صفحه بخونی...........اگه بازم سوالی داشتی تو همون تاپیک بپرس خیلی از بچه ها میتونن کمکت کنن.............

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=198802&postID=8358670#8358670
دو بار میکرو ناموفق.....4 تا ای یو ......پنجمیش باردار شدم ولی........تا یکسال بدونه اقدام...............

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
سلام نی نی جون

خوبی؟اره تو اذر عمل کرد 17 همین ماه درست 3 ماه میشه که عمل کرده.17 باید بریم ازمایش ببینیم اسپرمی اضافه شده یا نه.خیلی نگرانم واسم دعا کن.راستی شما چیکار کردین؟
سلام عزیزم

شوهر من واریکوسل شدید گرید 3 داشت که یزد پیش دکتر سراج الدین وحیدی عمل کرد.نه ایشون ازو اسپرم نیست ولی چون واریکوسل شدید داشت و متوجه نشده بود تمام اسپرمها از بین رفته بودن یعنی قبل عمل ایشون فقط 2 دونه اسپرم داشت.الان که 3/4 ماه از عملش میگذره تعدادش به 2 میلیون رسیده.خدا رو شکر عملش جواب داده
2706