2733
2734

سلام دوستان من 27 روزه زایمان سزارین شدم بچم لگن چپ ش دررفتگی داره امروز قراره ببرم ارتوپد. لطفا کسایی که تجربه ی مشابهی داشتن یه کم اطلاعات بدن. خیلی نگرانم. آیا زود خوب میشه؟ جای نگرانی داره؟....

ان شاالله همگی خوشبخت و خوش روزی میشین⁦☺️⁩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دختر من داشت 14 روزگی سونو دادم فهمیدم وقتی پوشکش میکردم شلوار میپوشوندم بعد دوباره یه پوشک سایز 4 رو داخلش یه دونه پوشک پرمیس(از اون قدیمیا دولا میکردم) میذاشتم تا حدود سه هفته بعد ب دستور دکترش سایز پوشکش ک شماره دو مناسب بود رو تا سه هفته شماره چهار میبستم بعد سونو دادم کامل خوب شده بود 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
تو شبکه سلامت دکتره میگفت  یکی از علتاش قنداق کردنه

دختر من مادرزاد بود از بس تو شکمم ب حالت بریتج بود تکون نمیداد ب خودش😂😂😂

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
2738

پوشک سایز بزرگ ببند، پاش جا میفته

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
دختر من مادرزاد بود از بس تو شکمم ب حالت بریتج بود تکون نمیداد ب خودش😂😂😂

عزیز دلم.. 😞😚😚😚😚

سبزیجات آب پز می‌خورید برای سلامتی و طول عمر؟! زنده بمونید که چی؟! که هر روز علوفه‌ی آب پز بخورید ؟؟؟😐
عزیز دلم.. 😞😚😚😚😚

فداتون😗😗😗

عزیز دلم.. 😞😚😚😚😚

امضات😁😁😁🌹

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
یعنی فقط پوشک بزرگ گذاشتی خب شد،هیچی استفاده نکردی؟

دقیقا نه هیچی استفاده نکردم تازه همونم اگر مهمون میومد باز میکردم دوست نداشتم کسی بفهمه فقط مادربزرگم سر زده اومد خونمون فهمید تو روم برگشت گفت بچه ات مشکل داره روت نمیشه بگی اینه ک سفت و سخت مراقب بودم کسی نفهمه ک بخاطر نادانیش ناخواسته دلم رو بشکنه 

دقیقا نه هیچی استفاده نکردم تازه همونم اگر مهمون میومد باز میکردم دوست نداشتم کسی بفهمه فقط مادربزرگ ...

منم از همون تولدش همین مشکلو داشت با پوشک سایز بزرگ برطرف شد، منم نذاشتم کسی بفهمه عیب میذارن رو بچه،خدا بچه تو حفظ کنه😙

2706