1147
44

کدوم تاپیکتو میخوای گلم بگو لینکشو واست بزارم کپی کن بفرست واس نی نی یار 😍😍

هرکی امضامو دید برای حل مشکلم و خوب شدن حالم دعا کنه در حقم ممنون میشم ایشالا ک خدا ب هرکی برام دعا میکنه خیر دنیا و اخرت نصیبش کنه 🤗🤗

نوار بالا گوشی هست که آدرس نوشته برو تو تاپیکی که میخوای حذف کنی اونو کپی کن و تو تاپیک رفع مشکلات کاربری نی نی یار پیست کن و بگو حذف کنن واست

این خیابان بوی گرسنگی میدهد،نه بهار!دستفروشان دستهایشان را حراج کرده اند،و عمر هیچ ماهی سرخی به ساعت تحویل نمی رسد😔   #یغما_گلرویی

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

کدوم تاپیکتو میخوای گلم بگو لینکشو واست بزارم کپی کن بفرست واس نی نی یار 😍😍

ممنون عزیزم.کلیپ عاشقانه رو میخوام.ولی خودمم میخوام یاد بگیرم میشه لطف کنی بهم یاد بدی

میشه لطف کنید برا راضی شدن پدرم برام دعا کنید حتی یه صلوات😢
1158

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2100935/تاپیک-رفع-مشکلات-کاربری-نی-نی-یار-1?page=1

این لینک تاپیک نینی یار 1 هست. ساعت 12 شب برو توش و لینک تاپیک مورد نظرتو براشون پست کن و ازشون بخواه بترکوننش

یه عده هم هستند خیلی خوب بلدن " ادا "دربیارن!!!!     مثلا ادای روشنفکری، یا ادای پختگی فکری، یا...... اما حتی از چهل کیلومتری طرف بوی کج فهمی و یا حتی نفهمی طرف خیلی راحت به مشام میرسه     
برو تو تاپیکی ک میخوای اون بالا تو نوار جستجو جلوی www.ادرس میاد اونو کپی کن تو تاپیک نی نی یار جایگ ...

ممنون عزیزم هر چی امتحان کردم یاد نگرفتم 🙈

نوار بالا گوشی هست که آدرس نوشته برو تو تاپیکی که میخوای حذف کنی اونو کپی کن و تو تاپیک رفع مشکلات ک ...

ممنون❤❤

ممنون عزیزم.کلیپ عاشقانه رو میخوام.ولی خودمم میخوام یاد بگیرم میشه لطف کنی بهم یاد بدی

حتما عزیزم ببین اول اون تاپیکیو ک میخوای حذف کنیو باز کن خوب؟ بعد لینکشو از بالای مرورگرت کپی کن بعد بچسبون ( پیست کن ) و بفرست واس نی نی یار

الان لینک تاپیکتو بفرست ببینم یاد گرفتی؟

هرکی امضامو دید برای حل مشکلم و خوب شدن حالم دعا کنه در حقم ممنون میشم ایشالا ک خدا ب هرکی برام دعا میکنه خیر دنیا و اخرت نصیبش کنه 🤗🤗
حتما عزیزم ببین اول اون تاپیکیو ک میخوای حذف کنیو باز کن خوب؟ بعد لینکشو از بالای مرورگرت کپی کن بعد ...

ممنون عزیزم لطف کردی😍😍😍ولی متوجه نمیشم ببخشید به خدا .ولی بازم یه دنیا ممنون🙈🙈🙈

1125
ممنون عزیزم لطف کردی😍😍😍ولی متوجه نمیشم ببخشید به خدا .ولی بازم یه دنیا ممنون🙈🙈🙈

صبر کن اسکرین بفرستم واست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2447642/بچه-ها-چجوری-لینک-بذارم-نی-نی-یار-حذف-کنه?ببین این لینک تاپیک خودته ها همین تاپیک تا بازش کردم اون بالا ک نوشته آدرس اومد کپی کردم کلشو اینجا پیست کردن postId=80669769

بهشت رفتن جرات مردن میخواد ☺️
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2447642/بچه-ها-چجوری-لینک-بذارم-نی-نی-یار-حذف-کنه?ببین این ...

ممنونم عزیزم لطف کردی

1103
ممنونم مهربون 😍😍اگه مشکلی نیست واست بفرست عزیزم .

هرکاری کردم نشد اسکرین بفرستم گلم

ببین یکاری کن

ی اسکرین از صفحت بفرست تا بگم چطوری 😘

هرکاری کردم نشد اسکرین بفرستم گلم ببین یکاری کن ی اسکرین از صفحت بفرست تا بگم چطوری 😘

ممنونم عزیزم .لطف کردی از وقتی که گذاشتی.❤❤❤من یه خورده تو این جور چیزا دیر میگیرم عزیز .😅🙈

ممنونم عزیزم .لطف کردی از وقتی که گذاشتی.❤❤❤من یه خورده تو این جور چیزا دیر میگیرم عزیز .😅🙈

ببین ی لحظه گوش کن چی میگم

اون بالای صفحت یه نوار مرور گره ک اونجا ادرس سایتو نوشته خوب دیدیش؟

1170