2737
2739
عنوان

به زوج کامل و خوشبخت...و بعد طلاق!

| مشاهده متن کامل بحث + 105752 بازدید | 999 پست
عههه هند درس میخونین؟یه سوال دارم 

نه عزیزم ایران درس میخونم، همسرم هنده

جونم بفرما

私はあなたを見つけたので、楽園は要りません。私にはあなたがいるので、夢は要りません🦋 در مورد ژاپن سوالی داشتین، بپرسین 🤗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حسادت خیلی بده واقعا اتیشیه که اول خودتو میسوزنه

کلید اسرار 😉😉

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

یه سوال دارم اگه جای دختره بودین  واقعا به یه شوهر مهندس قانع بودین...در حالی که شوهرا و اطرافیلنتون همه ازش بد بگم و بگن ازت پایین تره

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
2742

دلیلش اینه : آقا بیش از حد ناز خانوم رو کشیده و برای بالابردن خانوم و رسوندن ایشون به آرزوهاش، از آرزوهای خودش گذشته و فرصت های خودش رو تبدیل به پوچ کرده که اصلا کار عاقلانه ای نبوده .. این دو باید در راستای همدیگه رشد میکردن ...

درنتیجه خانوم توقعش بسیار بالارفته و همه اینهارو بجای اینکه لطف تلقی کنه، از وظایف شوهر دونسته ....

اینکه سالهای زیادی از هم دور بودن باعث دورشدن قلب هاشون از یکدیگر شده (از دل برود هرآنکه از دیده برفت)

آقا خیلی بی سیاست رفتار کردن

خانوم تمایلات پنهانی به حسادت و قدرت داشتن اما موقعیتش پیش نیومده بود که بروز پیدا کنه، اما حالا اون موقعیت پیش اومده به لطف اقا...

و حالا خانوم خودش رو سرتر از اقا میدونن و بخاطر نمک نشناسی و احتمالا ایمان ضعیف، دیگه ایشون رو لایق ادامه زندگی با خودشون نمیدونن بخاطر این نسبت به خانواده ایشون هم حرص و طمع دارند...

اصولا خیلی از خانومها وقتی به مقام بالایی دست پیدا میکنن، خودشون رو گم میکنن.

حالا خانم فکرمیکنن چقدر متخصص و دکتر دور و برشون هست که خواهان  ولایق ایشون هستن، پس بفکر شخصی مناسب تر برای خودشون هستن....

یک کلام : خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند.... تمام

فکرنمیکنم خانم بتونن خودشون رو درست کنن چون الان تو حباب قدرت هستن، مگراینکه این حباب بترکه و از اسب بیفتن پایین و سرشون به سنگ بخوره و دوباره برگردن سرزندگی که یک درصد هم این اتفاق بیفته، اقا دیگر میل قبلی رو نخواهند داشت!! چون حالا مشخص میشه که خانوم فقط بدنبال پول و قدرت هست

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️

جلوی ما همش میگه من خواستگار مجرد ۴۰ ساله دارم...!..میگم بچه  ارم همه شاخ در میارن

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟

به دست آوردن هر چیزی تاوانی داره، تاوان موفقیت اون خانوم این بوده که ۱۰ سال از همسرش دور باشه ،سالهایی که باید پایه های یه زندگی بنا می شد دور بودن از هم الان هم جای تعجب نیست، اونا به جای اینکه با هم زندگی کردن رو یاد بگیرن بدون هم زندگی کردن رو یاد گرفتن، تاوان اون موفقیت پاشیدن زندگی مشترک بوده،

برای هر کسی یه چیز مهمه يكي كار، يكي پيشرفت،يكي خانواده و ...بنظرم اون خانوم و آقا روزی که این تصمیم ها رو می گرفتن داشتن نشون میدادن که ارزش پیشرفت بیشتر از با هم بودنه براشون:) 

2738
بچه ها الان پسره اشتباه کرد؟؟؟که اجازه رشد داد؟؟؟بچه هه دختره خیلی نابو شده ...خوشگل و خوشتیپ و لی ا ...

نه البته که اشتباه نکرده، ولی من خودم شخصا ندیدم بین دوستام کسایی که با غیر پزشک ازدواج کردن راضی باشن از ازدواجشون، چه دختر چه پسر

همشون بعد یه مدت پشیمون شدن

私はあなたを見つけたので、楽園は要りません。私にはあなたがいるので、夢は要りません🦋 در مورد ژاپن سوالی داشتین، بپرسین 🤗
چه نسبتی با شما دارن 

نمی تونم بگم

نه البته که اشتباه نکرده، ولی من خودم شخصا ندیدم بین دوستام کسایی که با غیر پزشک ازدواج کردن راضی با ...

چرا واقعا؟؟؟

نمی تونم بگم

ن بگو

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2706