1619
1632
عنوان

ماورایی ها

110 بازدید | 20 پست

سلام بچه هاکسی درمورد ماورایی هایی که،شب نمیذارن تکون بخوری بعضی.وقتا میدونه؟شوهرم ظهر گفت تودیشب نباید منونجات بدی از دستش گفتم چی شده گفت دیشب دراتاق تکون خورد باز شد بعد صدای پا میومد داخل سالن گفت هرچی.میخواستم بزنم بهت نمیشدنمیذاشت نگاه تو سالن کنم

من به دستای خداخیره شدم معجزه کرد.. 

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

1522

بختکه، من دیدمش، مثل یه توده دود رقیق سیاهه.

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😇🍀به نام قدرت مطلق، نيروى برتر. نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. اى قدرت مطلق و اى نيروى برتر🍀😇                                                          راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. عیسی مسیح (ع) 🍀

اصلا دروغگو نیست اتفاقآ شوهرخالم چند سال پیش میگفت شب عاشورا هی خندیدم ومسخره بازی همه رفتن حسینیه میگفت توخواب.قسم میخورد کسی دست گذاشت گردنم که با ائمه شوخی میکنی ماگفتیم عامو دروغ نگو الکی میگی.توهم زدی جای سیاه دور گردنش نشونمون داد

1620

بخدا من خودم یه شب تو اتاق خواب روتخت نخوابیدیم رو زمین تشک پهن کردیم نصف شب دیدم داره.پام کشیده.میشه پایین هرچی خواستم صدای شوهرم بزنم نشد بعدم خودم چند دقیقه بعد ازته اتاق.پاشدم رفتم سر جام باوجودی هیچ وقت سابقه نداره توخواب جم بخورم

بخدا من خودم یه شب تو اتاق خواب روتخت نخوابیدیم رو زمین تشک پهن کردیم نصف شب دیدم داره.پام کشیده.میش ...

جن وجود داره ولی فک نکنم درین حد ب ادم کار داشته باشن و بیان تکونش بدن.

1641
جن وجود داره ولی فک نکنم درین حد ب ادم کار داشته باشن و بیان تکونش بدن.

شایدم چیز دیگه تکونم میداد ولی یه حسی بود اصلا زبونم قفل شده بود

شایدم چیز دیگه تکونم میداد ولی یه حسی بود اصلا زبونم قفل شده بود

تو خونه مامانم اینا بشدت رفتو امد و سروصدا بوده و حتی اهنگ تو خونه پخش میشد و...ولی اصن باهامون کاری نداشتن(ولی ادم خودش میترسه).

ی مدت پیشم من بین خواب و بیداری بودم (صبح) که بدنم قفل شده بود.اصن ی لحظه اصن نتونستم تکون بخورم نمیدونم چرا(دوبار واسم اتفاق افتاد).

بعضی وقتا میگم شاید خاب بوده و من متوجه نشدم 

بهش در اصطلاح میگن بختک 

اما وجود نداره  و قفل شدن بدن دلیل علمی داره 

وقتی بدنتون قفل میکنه  یا به اصطلاح بختک میفته روتون 

ممکنه توهم بزنین   یا چیزی بببینین و یا بشنوین 

وزن اولیه ۷۰      هدف اول  ۶۵    هدف دوم ۶۰    الانم  ۶۵ کیلوام    به هدف اولم رسیدم    من میتونم   
1615