2737
2739
الان که دوران خوش خوشانتونه.بچتون بشه ۲سالشو شیطنتاش و بهانه هاش شروع بشه چه میکنید؟😐

دقیقاااااااااااااا حرف دلمو زدی

من تا 7، ۸ماهگیش تقریبا راحت بودم

وای وای وای که بعداز اون به معنای واقعی کلمه روانی شدم تا الآن که 22 ماهشه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضی وقتا نوزاد کاملا بی دلیل گریه میکنه این از همون نوع گریه هاس

خب این گریه نباید بذاریم ادامه پیدا کنه 

من سر بچه اولم یه ادم بی تجربه و عصبی بودم بچه ام وقتی گریه میکرد دعواش میکردم گاهی توجه نمیکردم ولی الان دارم ضربه اش و میخورم متاسفانه یه پسر لجباز عصبی یکدنده که دائما با اینکه 6سالشه گریه میکنه دارم تحمل میکنم این باعث شد سر بچه دومم کلی تجربه کسب کنم و الان دارم نی بینم خداروشکر این بچه ام چقدر اروم و خوبه

گاهگاهی که دلم میگیرد پیش خود میگویم آنکه جانم را سوخت یاد میارد ازین بنده هنوز
2728

احتمالا خیلی بیخوابی کشیدی. و بچه ی شما هم زیاد گریه میکنه. کسی نیست که یه مدت بیاد کمکت کنه؟

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)
2740
اتفاقا بهداشت میگه قبل گریه بچه به نیازاش پاسخ بدید تا لجباز نشه بعدا

کامنتای منو کامل بخونید همش یه کامنتو ریپلای نکنید. تو کامنت بعدی گفتم گریه های بی دلیل

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.

عزیزم پسر منم کولیک داشت وبشدددت بغلی بود وتاصبح بغلم بود بعد روشن شدن هوا میخوابیدیم الانم که شیطونی میکنه  تمرین میکنم صبور باشم ...وقتی عصبی میشم ومیزنمش از خودم بدم میاد...یه خانمی تو سایت بچه 15ماهشو بتازگی از دست داده....بیا ببین چقدر با حسرت وپشیمونی از بچش میگه ومیسوزه از اینکه بعضی وقتا بچشو میزد

عزیزم پسر منم کولیک داشت وبشدددت بغلی بود وتاصبح بغلم بود بعد روشن شدن هوا میخوابیدیم الانم که شیطون ...

میشه تاپیکشو بدی برم بخونم 

من مدرسه که میرفتم همیشه سرکلاس به این فکر میکردم پنکه سقفی بیفته کله کیا قطع میشه 😐😆
الان که دوران خوش خوشانتونه.بچتون بشه ۲سالشو شیطنتاش و بهانه هاش شروع بشه چه میکنید؟😐

وای شوخی نکن پس چرا میگن سختیش چن ماه اول میگذره شش ماهگی راحت میشی دو سالگی حداقل میتونم راحت بخوابم 

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
2706