2733
2739
عنوان

دردناکترین سالگرد ازدواج

1214 بازدید | 47 پست

پنج سال پیش یک چنین شبی دقیقا روز پنج شنبه عروسیم بود. هر سال کیک درست میکردم و .... ولی امسال...

از صبح بیمارستان بودم حتی یادم نبود امروز چند شنبه هست. مامانم عزیزترین و مهربون ترین آدم روی زمین امروز عمل وحشتناک سختی داشت. فعلا هم آی سیو هست و هوشیار نیست 😭😭. بعد از یک روز شکنجه روحی با چشمای پر اشک رسیدم خونه. یکی از دوستام پیام تبریک برام فرستاد، یکدفعه یادم افتاد دلم شکست زار زار گریه کردم نه برای اینکه جشن نگرفتیم و ... از شدت عذابی و دردی که امروز کشیدم، گفتم پنج سال پیش چنین روزی بهترین روز زندگیم بود امسال بدترین روز زندگیم. چقدر زندگی بالا پایین داره.

اگه زندگی آرومی دارید قدرش را بدونید از تک تک لحظاتش لذت ببرید. من دلم لک زده برم خونه مادرم یک چایی بتونم باهاش بخورم. بمیرم براش که دیشب آب هم از گلوش پایین نمیرفت.

اگه متنم را خوندید برای مادرم دعا کنید اگه دوست داشتید حمد بخونید. به دعاهای شما امید پیدا میکنم. ممنونم ازتون.

انشاالله که خدا شفاشون بده براشون حمد میخونم

همچی تموم شد و برای همیشه تو رفتی💔امیدوارم بعد از تو به آرامش برسم💔 تابستونی که توی اون از دست دادم و هیچی بدست نیاوردم....😅الان تنهای تنهام و ناامید، روزای پوچ و خالی پشت هم داره میگذره تازه دانشگاهم باید برم افسرده شدم و حوصله ندارم حتی خداهم منو تنها گذاشته... این روزا حالم بهتره تازه خودمو و خدارو پیدا کردم تازه به آرامش نزدیک تر شدم ولی هنوز بهش نرسیدم...شکر❤روزای درهم برهم و شلوغ روزایی که مغزم موقع خواب هم بیداره روزایی که ته ته ته قلبم به رویاهام فکر میکنم و امید میگیرم🌱💔 من دیگه حوصله و ذوق هیچیو ندارم...12.9🖤 چقد بده ی سری واقعیتا عین سیلی باشه تو صورتت...۱.۱۸🖤۲.۹ کاش قلبم تپیدن بلد نبود...🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

انشالله که زود حالش خوب میشه و مرخص میشه. همه ی این روزای سخت یادت میره

منم روز تولد ۲۵سالگیم تازه دوماه بود عروسی کرده بودم بابامو از دست دادم

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
انشالله که زود حالش خوب میشه و مرخص میشه. همه ی این روزای سخت یادت میره منم روز تولد ۲۵سالگیم تازه ...

انشالله انشالله به دعای شما دوستان عزیزم.

خدا رحمت کنه پدرتون را قرین رحمت الهی باشن.

پدر منم شب تولد یکسالگی خواهرم خوابید دیگه بیدار نشد فقط ۴۷ سالش بود. نابود شدیم خیلی طول کشید تا دوباره سر پا بشیم 😞😭

انشالله انشالله به دعای شما دوستان عزیزم. خدا رحمت کنه پدرتون را قرین رحمت الهی باشن. پدر منم شب ت ...

خدا رحمت کنه پدرتون برای همه ی پدران مادرا ن آسمانی صلوات خدا هموش رحمت بیامرزه چقدر دلم گرفت 

2706