2733
2734
عنوان

دوستم دلم و شکست

178 بازدید | 24 پست

کلی همه جا کمکش کردم مراقبش بودم بعد یه رازی داشتم که بهش گفته بودم یه دوست دیگمم از رازم خبر داشت رفته به اون دوستم میگه این رازی که دارم از خودم در اوردم و واقعی نیست درحالی که به جون پدرم واقعیه بعد اگر بقیه بفهمن خیلی بد میشه و اگر یکی با این فکر باشه که از خودم در اوردم ابرو بره درحالی که اینطور نیست بعد حالا میگه میرم لو میدم و این حرفا اون جوری همه دربارم بد فکر میکنن سر یه چیز الکی میدونم بد توضیح دادم واقعا حالم خوب نیست از ظهر فقط دارم گریه میکنم و استرس میکشم از استرس معده درد و حالت تهوع شدید گرفتم افتادم رو تخت فردا قراره با اون یکی دوستم بریم باهاش حرف بزنیم شانس اوردم این یکی حرفم و باور داره

2731

کسایی که تو این تایپک هستید لفا لطفا لطفا چیزی که اگه فاش بشه براتون خیلی بد تموم میشه حتی اگه خیلی رو دوشتون سنگینی میکرد یه مورد اعتماد ترین فردی که میشناسین هم نگین ، کسی هرگز از اینده خبر نداره

سنت کمه بزرگتر که بشی انقدر مشکلات بزرگتری وارد زندگیت میشه که این جور مشکلات چند سال بعد برات خنده دار شوخیه 

کلا هر حرفی که دیگران میزنن جدی نگیر توام سعی کن هر حرفی پیش هرکسی نزنی اینجوری فکرت درگیر نشه 

اگه پیش کسی هم لو‌ داد کلا انکار کن بگو ازخودش دراورده همچین چیزی نیست

نمیشه ممکنه تو دانشگاه پخش کنه افتضاح به بار میاد اگر انکار کنم بیشتر فکر میکنن دروغه

سنت کمه بزرگتر که بشی انقدر مشکلات بزرگتری وارد زندگیت میشه که این جور مشکلات چند سال بعد برات خنده ...

اخه اگر بره بگه فاجعه به بار میاد دارم سکته میکنم ارومم کنین یکم

2706