2733
2739
عنوان

بدبختیه جدید من چرا خدا اینقد فرق میزاره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2699 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خدا دیگه قهرم گرفته

تو همه چی دختر من بایذ مشکل داشته باشه؟؟؟

همممون قیافه ها معمولی داریم فقط مادشوهرم چشم رنگیه

یکی از بچه ها چشم رنگییی سفییییذ موها طلایی 

یکی دیگشون موها خرمایی سفییییذ خیلی بامزه

دختره من سبزه مو وزوزی نه حرف میزنه دندونا خراب دستش ماه گرفتگی تازه فکشم مشکل داره ۷ ۸ سالگی باید عمل شه

😪😪😪😪😪

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
2728
2740

یه خانمی توی فامیل بچش وقتی بدنیا اومد مشکل شدید داشت نمیتونست شیر بخوره و با سرنگ بهش شیر میدادن و کلا الان که چهار سال میگزره بچش مثل یه بچه ی شش ماهس و اصلا رشد نکرده هنوزم با سرنگ بش شیر میدن 

شما برو خداروشکر کن بچتون مشکل حاد نداره

به خدا دیگه قهرم گرفته تو همه چی دختر من بایذ مشکل داشته باشه؟؟؟ همممون قیافه ها معمولی داریم فقط ...

وااااای چه مادری؟؟؟

این همه عیب رو بچه ات میزاری آخه😕😕😕😒😒😒

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست❤.                     گوش کن! 👂نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست.                          😊😊😊😊☺☺☺☺😄😄😄😄                                                                                                    هرگز ننشین متر بزن خوبی خود را😉                         اندازه ی خوبی به ندانستن آن است❤☺

اصلا بچت رو مقایسه نکن. اصلا به اونا توجه نکن . راه خودت رو پیش برو. درضمن غیر از مقایسه انقدر به بچت حساس نباش که حتما شکلات نخوره تنقلات نخوره حتما مسواک بزنه و ...

به نظر من فقط به بچت محبت کن و باهاش صحبت کن براش داستان بخون که زودتر حرف بزنه

درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود

عزیزم ، همه ی ما می تونیم بچه هامونو مقایسه کنیم و مسلما کسایی هستن که از اونا بهتر و جلوتر باشن، می دونم خسته ای، ولی بچه ها با هم متفاوتن، ایمنی بدنشون فرق داره، شاید دختر سما تو مهارت های دیگه بهتر باشه از اونا، و این که بچه ها از بعد یکسال حال پدر مادراشونو می فهمن امیدوارم این مقایسه رو در مراحل بعدی به زبون نیارین ، چون بخاطر نزدیک بودن و رفت و امد با اونا، خیلی مخربه، مثل دوران مدرسه رفتن ، تا...‌.‌‌یک مادر می تونه ۵ تا لچه ولی متفادپوت داشته باشه ، یکیشون راحت بزرگ می سه یکیشون دردسر درست می کنه، اینا که فقط دختر عمه هستن تازه، سما باید کاری کنی که که اطرافیان هم مقایسه نکنن ، وقتی مادر اینجوری بگه بقیه هم شروع به مقایسه می کنن  و ضربه ی بدی می خوره فرزندتون، 

2706