2737
2734
عنوان

بدبختیه جدید من چرا خدا اینقد فرق میزاره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2699 بازدید | 71 پست
ببین پسر منم سبزس ولی من زیبا ترین بچه ی دنیا میبینمش اینم عکسش با افتخار. هم ...

خدا حفظش کنه خوشگل و با نمک 😍😘

ایشالله سر بلندت کنه

خدا همه چی به گل پسرت بده 

❤️ 

🍃🌸 God is never late

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر جان من کاممممممممملا حالتو درک میکنم..چون واسه خودمم اتفاق افتاد..دختر من یکسالشه ولی یه پیشنهاد سعی کن بی توجه باشی..فقط خودتو اذیت میکنی ودخترت از چشمت میوفته سعی کن بهت خوش بگذره فقط خودتو داغون میکنی ق 

2728
ماشاالله خیلی بانمکه.. کاش خدا به منم یه پسربده یه پسرسالم وبانمک

ممنونم گلم. الهی بحق علی اصغر امام حسین، بحق صاحب الزمان که نفسش حقه سال بعد همین موقع نی نی نازت بغلت باشه. الهی آمین

خدا حفظش کنه خوشگل و با نمک 😍😘 ایشالله سر بلندت کنه  خدا همه چی به گل پسرت بده  ❤️&nb ...

قربونت برم ممنونم گلم از دعا های قشنگت. الهی خدا عزیزانت رو برات حفظ کنه و خوشبخت و عاقبت بخیر باشین

چرا همه چی بچه من باید باشه؟؟ از لحاظ هوش قیافه سالم بودن همه چی دختر من عقب فقط منن مقایسه نمیکنم ...

تا میتونی زیاد باهاشون در ارتباط نباش. من میفهمم چی میگی. خودتم نخوای تو فکر باشی اونا به فکرت میندازن. یه چیز دیگه هم بهت بگم زیاد رو دخترت حساس نباش هر چی بیشتر حساسیت نشون بدی بدتر میشه کلا خودتو بزن به بیخیالی

میشه برای حاجت دل من یه صلوات بفرستین منم به آرزوم برسم😢.
2740

به بچت نگاه کن بگو خدا رو شکر دست داره دستاش سالمه خدا رو شکر پا داره و پاهاش سالمه خدا رو شکر میبینه میشنوه عقلش سالمه استخوناش سالمه قلبش سالمه موقع دنیا اومدن مشکلی براش پیش نیومد بیماری حادی نداره خدا رو شکر که همدمم میشه به همه بگو من عاشق ی دختر سبزه موفرفری بودم خدا دوسم داشت به آرزوم رسوندم دخترم سبزه جذابه هر چی نگاش میکنم شیرینتر میشه به چشمم هر کی مقایسه کرد بشورش بنداز سر بند بگو من باید دوس داشته باشم شما چکاره اید؟من در مورد دخترم نظر شما رو خواستم؟من که مادرشم عاشقشم عاشق موهای فر قشنگشم عاشق شیرین کاریاشم 😍😍😍نظرتونو واسه خودتون نگه دارید لطفا چون همیشه آروم جواب نمیدم ....معلومه خودت هی انرژی منفی میدی دیگرانم پررو میشن من بهم هی گفتن کاش بچت سبزه نشه گفتم کاش سبزه باشه ولی شخصیتش به شما نره دوس ندارم دخترم حرف مفت زن باشه 😊😊😊

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
به خدا دیگه قهرم گرفته تو همه چی دختر من بایذ مشکل داشته باشه؟؟؟ همممون قیافه ها معمولی داریم فقط ...

از خدا بترس به تو هم میگن مادر؟

فردا باز حامله بشی بچت دومت از دختر نازت شرایطش بهتر باشه دخترتو میندازی دور

خیلی متاسفانم برات تو اصلا مادر نیستی فقط عیب میبینی