2733
2739
عنوان

بدبختیه جدید من چرا خدا اینقد فرق میزاره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2699 بازدید | 71 پست

🙄

✳️ من نه به نژادم مینازم و نه به تاریخ چند هزار ساله ام❗️  ❤️من به معشوقی مینازم… که فراتر از تمامی نژادهاست!  ✅ به حسینی مینازم… که فراتر از تمامیِ مرزهاست!  🌍 فرقی نمیکند کجای این کرهٔ خاکی به دنیا آمده ام، مهم این است معشوقی دارم که از هند و چین و ایران تا انگلیس و آلمان و حتی امریکا هم دلداده دارد!  💬 عده ای میگویند: کوروش امامشان است! که کمرنگش کردند، که به مقبره اش رسیدگی نمیکنند، برای همین ناشناس مانده است!  ❎ من فریاد میزنم من عاشقِِ معشوقی هستم که 7 بار قبرش رابا خاک یکسان کردند!🕌  ⚫️ سالها زیارت قبرش را ممنوع کردند! حتا برای زیارتش باید دستت را قطع میکردی! سالها قبرش مخفی بود! ولی اربعینِ هرسال بیشتراز ٢٠ میلیون زائر دارد! 🏴  ❤️ من عاشقِ حُسینَم! پس مهم نیست برایش تخت جمشید بسازند یا حَرم 🕌 بر حق که باشی؛ اربعین 100 ها کیلومتر پا برهنه به عشقت می آیند…. 🔵 ولی افسوس که عده ای تا ابد نخواهند فهمید …  سید الشهدا علیه السلام قلب ها را تسخیر کرده! #بعد_از_نماز_برای_ظهورت_دعا_میکنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حق بدیم، نی نی سایت برا اینه که یه وقتا بیایم غر بزنیم حرفایی که نمی تونیم جایی بزنیم

آخه این که یه مادر اینقدر راحت بکه بچم فلان و خوشگل و نیست برام جای تعجب واقعاا

غر زدن از زندگی درست ولی این ناشکری اونم واسه هدیه قشنگی که خدا داده به نظرم درست نیست

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست❤.                     گوش کن! 👂نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست.                          😊😊😊😊☺☺☺☺😄😄😄😄                                                                                                    هرگز ننشین متر بزن خوبی خود را😉                         اندازه ی خوبی به ندانستن آن است❤☺
حق بدیم، نی نی سایت برا اینه که یه وقتا بیایم غر بزنیم حرفایی که نمی تونیم جایی بزنیم

آخه اصلا اين فكرا يني چي؟؟؟ مگه اون بجه جزء مايملك ايشونه كه بگه چرا اله و بله ، بنده خداست، باورم نميشه  مادري اين حرفا رو بزنه، نه نميشه به همه جي حق داد ، اصلا نميشه

اولا برو خدا رو شکر کن که بچه‌ات سالمه، بچه ها رو با هم مقایسه نکنید لطفا، الان که اغلب بچه ها زردی ...

همون عمه من چی بگه پسرش تا۳سالگی حرفاش فقط مامان بابا و چند تا چیز دیگه بعد راه افتاد انقدر حراف شد

تیکرم مال بارداری نیست.تیکر رسیدن به بزرگترین آرزوهامه💓😘😍کاربری اولم مال سال۹۵هست😌😋زیارت عاشورا به روش آیت الله حق شناس😍اگه حاجتتونو از امام حسین (ع)گرفتید برای ازدواج من و خواهرکوچولوم دعا کنید🌹🌼
2738
من و دختر داییم و دختر خالم و دختر عموم هر چهارتا باهم باردار شدیم و باهم رفت و امدم داشتیم  ا ...

مادر باید پشت بچش در اد، من یه جاری دارم ، که وقتی می شینه همش از لچه هاش تو جمع ایراد می گیره، مثلا این چرا سبزه شد ، اون یکی تنبله اون یکی فضوله، عادتشه ، الان دخترش ۱۷دسالش، و با این که تیز هوشان نیره اعتماد به نفس صفر، پس فردا چطوری می خواد تو جامعه باشه ، ما باید به بچه هامون برسونیم که عزیزن، با هر توانایی با هر شکلی ، نفسشون عزیزه، من خودم سبزم، یه بار به من گفت خواهرم حاملس ، فقط از خدا می خواد بچش سبزه نشه ، حالاهم من هم دخترش اونجا بودیم، جلوی ما، من گفتم خیلی خوشحالم که شوهر من ۴ سال خاستگاری می رفته و سبزه پسنده، نمی گم بخاطر اینخ ه ولی خواهرش بچش نموند و به همون ماهای اول سقط شد، حالا بدون از خدا می تواسته هر چی باشه فقط به دنیا بیاد ،چون سنشم بالاس ،  

آخه اصلا اين فكرا يني چي؟؟؟ مگه اون بجه جزء مايملك ايشونه كه بگه چرا اله و بله ، بنده خداست، باورم ن ...

واقعا ادم یه وقتا قاطی می کنه من نطمینم ایشون یه تار موی فرزندشونو با دنیا عوض نمی کنن، برا هم مرتم باشیم ، تو دوره زمونه ای که همه فقط نیش می زنن

ببین پسر منم سبزس ولی من زیبا ترین بچه ی دنیا میبینمش

اینم عکسش با افتخار. همیشه سعی کن باعث اعتماد به نفس بچت باشی. بچه جاریم خیلی سفید و خوشگله ولی من از الآن نقشه کشیدم که اگه بعدا بخوان به بچم ایراد بگیرن حسسسابی ضایعشون میکنم

آخه این که یه مادر اینقدر راحت بکه بچم فلان و خوشگل و نیست برام جای تعجب واقعاا غر زدن از زندگی درس ...

هر کدوممون تو یه جهاتی یه وقتا مقایسه می کنیم و حسودز نی کنیم ، من خودم، چون بلافاصله بعد عروسیم حامله شدم ،و هیج جا نگشتم و هیچ کاری نکردم هنوز کا هنوزه با دو تا بچه ، یه وقتا دلم می خواد کاش اولی دیرتر اومده بود ، یا جای بقیه بودم، مخصوصا الان اینستاگرام یه مدلی شده که همه چیز داره نمایس پیدا می کنه، یک لحظه می رم تو فکر که ببین چه عشق حالی می کنن دوستام ، اسکی مسافرت، گردش پیک نیک ، بعد زود به خودم میام که یک تار موی بچه هام به اینا نمی ارزه، خدایا ببخش

ببین پسر منم سبزس ولی من زیبا ترین بچه ی دنیا میبینمش اینم عکسش با افتخار. هم ...

به من انقدر می گن سبزه ای، یک بار یکی از فامیل های همسرم گفت چرا شال قرمز سرت می کنی، ولی چون من از مامانم اعتماد به نفس گرفتم که خمیشه همه جا ازم تعریف می کرد ، فقط لبخند زدم

2706