2737
2739
عنوان

مراقبت از پوست

| مشاهده متن کامل بحث + 894277 بازدید | 3791 پست
سلام دوستان خوبم وبرنز جون ممنونم از تاپیک خوبتون من از بچه ها یه چیز ی شنیدم اما درست نفهمیدم اونی کپسولی که بچه ها روغنشو بیرون میارن میریزن روصورتشون وماساز میدن واون ویتامین چشمی که میگن چیه میشه اسمشو برام بگید ومارک ایرانیش خوبه یا خارجیش وچند بار در روز باید استفاده بشه م.تشکرم 25 سالمم هست پوستمم مختلط ممنوم
خدایا دوستت دارم
آقای آرش
ضدآفتاب فاقد چربی راسن بزنید واقعا عالیه مطمئن باشید نسبت به آردن آقایان خیلی سبکتر و راحت تره عاشقش میشید. در طول روز هم اصلا احساس چربی نمیکنید که بخواهید با دستمال کاغذی رو پوستتون بکشید و پوستتون رو حساس کنید
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم خانم دنیز ولی من اون راسن رو از اول که این تاپیکو دیدم خریدمش واقعا فاقد چربیه ولی نمیدونم چی توش بود که چشامو میسوزوندو اشک ریزی داشتم باهاش تازه من چون دانشجو هستم میخوام بدون اسانس باشه این آردن خوبه ولی جدیدن کاتالوگ ضد آفتابای سی گل رو از داروخونه گرفتم یه ضد آفتاب که ایده آل منه پیدا کردم ضد آفتاب spf28که نوشته فاقد بو و رنگ و چربی آیا کسی اینو تا به حال استفاده کرده که ببینم واقعا بی رنگه؟ممنون میشم دوستان تجربشونو به اشتراک بذارن
How to avoid everything ? F*** wt ya heard👍
2731
سلام عزیزم، پوست من خیلی خشک و نازکه، حتی با اینکه شامپو بدن سافت نیوا و شیر بدن استفاده میکنم هیچ تاثیری نداره، چیکار کنم؟ مرسی
دلم گرفته.... دلم عجیب گرفته است
نه این دقایق خوشبو که روی شاخه نارنج میشود خاموش، نه این صداقت حرفی که در میان این گل شب بوست....
نه، هیچ چیز مرا از هجوم خالی اطراف نمی رهاند
آقای آرش مگه ضدآفتاب رو به دور چشمتون میزنید که چشمتون رو سوزونده؟؟
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
آهو کوچولو از محصولات ثمین استفاده کن واقعا عالیه
برنز جون گردنت چطور شده؟

من بین این کرمها شک دارم کدومش توصیه میکنی میخوام قوی باشه

-tri-luma
Melacarefor t
- سرم ایکلن یا کرمش؟!
-ضد لک دپی وایت ACM
برنز نخندی نمیشه دو تا مدل بزنم. یکی صبح و یکیش شب تاثیرش بترکونه
دُنـیـای مـَجـازی" شـلـوغ تـریـن سـرزمـیـنِ تـنـهـایـی است ...
بـا هـمـه کَس هستـی و بـا هیــچــکـَس نـیـسـتـی !!!
2740
آرش::

بای زیرچشمت اگه ایانی می خوای ضد آفتاب دور چشم دکتر ژیلا رو بزن.خیلی کم هستن ضد آفتابهائی که می شه روی پوست صورت وهمزمان پوست زیر و دور چشم زد.

دنیز، همراه همیشه گی من::

راستش پارسال روشن کننده صئزت ثمین رو گرفتم و ده وز بعد اندازه کورک بود جوشهای روی صورتم.اما اینا همه آزمون و خطاست .با پوست یکی می سازه با یکی نه.

باش و بمان.

فرناز::

چرا می شه.
دپی وایت ACM رو شب ها بزن .
سرم ایکلن رو روزها.ا
ما طی روز حتما حتما ضد آفتاب بزن چون ای.سی.ام حامل ویتامین سی هست به همین دلیل درستتره شب استفاده شه.

اگه روز میری بیرون بین ایکلن که زدی رو پوست و بای زدن ضد آفتاب روش حداقل نیم ساعت فاصله بنداز. ضد آفتاب هر 3/4 ساعت یک بار فراموش نشه دوستم.
حدود 15 روز بعد نتیجه رو می بینی.
دور چشمات نزنی ها.
آب را گل آلود می کنند ، تا عمیق به نظر رسد. نیچه
سلام

اولا ممنون بابت راهنمایی های خوب همه دوستان مخصوصا شما برنز طلایی عزیز
دوما یه سوال دارم
کرم روشن کننده دور چشم چه مارکی خوبه ؟ من وقتی کرم اکتی پور رو به صورتم می زنم به جای کرم پودر ، نمی دونم برای دور چشمم چی استفاده کنم . میشه یه مارک خوب معرفی کنید؟
قربونتون برم برنز عزیز........من هرچی که میگم از گفته های شما یاد گرفتم..در مورد ثمین هم بگم کرم اوره 5 درصدش رو برای پدرم که دستاش خشکی شدیدی داشت گرفتم و به شدت راضیه. برای جاریم هم گرفتم که پوست صورتش همیشه خشک و پوسته بود که خیلی راضیه. لوسیون بدنش رو هم برای خودم گرفتم که راضیم
شمیم جان اگه دور چشمات تیرس کرم دورچشم مدیلن خوب جواب داده
مرسی Deniz جون میشه کانسیلر خوب برای دور چشم هم معرفی کنید . البته خیلی دور چشمم تیره نیست ولی چون کرم پودر نمیشه به دور چشم زد می خواستم از کانسیلر استفاده کنم. باز هم ممنون
دنیز::

اوره ثمین فوق العاده ست . من عذر خواهی می کنم بابت خطای نوشتاریم .برندی که من باهاش به مشکل خوردم ثمین نبود بلکه سینره بوئ:) دیشب هم ترجمه می کردم هم داشتم اینجا پست میزاشتم .شرمنده بابت اشتباهم دوستانم.
شوهر منم پاش پر ترک هست وفقط اوره 10 در صد ثمین اوکی ش کرده:)
آب را گل آلود می کنند ، تا عمیق به نظر رسد. نیچه
2706