2752
2734
عنوان

مراقبت از پوست

| مشاهده متن کامل بحث + 894655 بازدید | 3791 پست
شمیم::

کانسیلرهای une قابل اعتمادن گرچه کمی گرونن (گمونم 60 /70 شده الانا) .اما آرتدکو و سایر مارکها.une یادمه دو نوع کانسیل داشت (شاید الان اضافی شده باشه به تنوع کانسیلراش) .من فینگر تاچ اش رو گرفتم .رنگهاش محدوده .( اغلب کانسیلرها رنگهاشون تنوع زیادی نداره چون هنوز آرایش ِ جهانی معتقده زی چشم باید روشنتر باشه کمی:)
آب را گل آلود می کنند ، تا عمیق به نظر رسد. نیچه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برنز جون دکتر میخواد بخاطر جای جوش که یکم تیره کرده و بعضی جاها رو لک بهم لیزر رو پیشنهاد کرده که باید برم انجام بدم منتهی میترسم بدتر بشه
اخه بعضیا میگن یا تاثیری نداره یا جای لک رو سفید یا تیره میکنه
شما که تجربه زیاد در زمینه پوست دارین چه پیشنهادی بهم میکنید؟؟
اصلا برم یا نه؟؟
من درگیر چند تا جای لکم و میخوام پوستم یکم تمییز و شفاف شه؟؟
ایا دائمی هست یا موقتی؟؟
برنز طلایی جون من صفحه 123 سوال کردم ولی جواب ندادی هر روز میام و سر میزنم خواهش میکنم جواب بده چون به کمکت نیاز دارم عزیزم.خسته نباشی.ممنون میشم جواب بدی
خداجون خودم و به تو سپردم خودت بهترین و برام رقم بزن[smiley]s/sm_49.gif[/smiley]
2731
برنز طلایی سلام خانومی خوبی؟
خوشحالم با شما و این تاپیک اشنا شدم من کلی سوال دارم خواهش میکنم هر کدوم برات مقدوره بهشون جواب بده ممنون
عزیزم من برای چروک زیر چشم که البته کم و ریز هستند و کمی سیاهیه دور چشم به پیشنهاد یک مشاوره پوست کرم qv گرفتم الانم بعد از حدود یک ماه استفاده میبینم خطهای مربوط به خنده زیر چشمم هم داره مشهود میشه مگه کرم واسه جلوگیری نیست؟یعنی ممکنه از این کرم باشه و این کرم جزه رتینول دارا باشه؟

ممکنه خودت یه کرم دور چشم ایرانی خوب و یک خارجی برای من که حدودا 27 سالمه و چروکهای ریز دارم معرفی کنی؟

شمااستفاده ازترکیب سرکه سیب و عسل واسه سیاهی و انگور ویا روغن نارگیل را برای چروک دور چشم مجاز میدونید؟ یعنی سرکه باعث چروکیه بیشتر نمیشه؟

راستی من ویتامین ث سیگل هم استفاده میکنم و چون شبها یه کرم دیگه میزنم اینو تو روز میزنم و روش ضد افتاب حالا سوالم اینه ضد افتاب باید هر 2 ساعت تجدید بشه؟ چقدر باید این کرم ث رو پوست بمونه که اثر کنه؟ منظورم اینه کی بشورمش که به اندازه کافی تاثیرش رو رو پوستم گذاشته باشه

مرسییی گلم بابت حوصله ای که به خرج میدی و این طومار منو میخونی
سلام برنز جون

نظرت در مورد ضد لک هیدرودرم چیه؟

برای لکه های قهو های و لک تیره دور لب ؟؟؟؟؟؟

ایا صبح باید با صابون صورتم رو بشورم یا پاک کننده کافیه؟؟/

مرسی
باید دنبال شادی ها گشت غم ها خودشان ما را پیدا می کنند
سلام
منم یه سوال داشتم از خدمتتون.
دکتر به من ضد لک تریو وایت نوروا داده که تیوبش شبیه مداده.
ایا باید کرم رو با نوک تیوب به لکها بمالم یا با نوک انگشت؟
ایا ضد افتاب در مقابل لامپهای کم مصرف هم ضروریه؟
سلام برنز و دنیز عزیز
این تایپیک باعث شد خیلی تغییر کنم
دوماه پیش اصلا به پوستم نمیرسیدم ولی بعد آشنا شدن با این تایپیک و تایپیک چقدر به خودتون می رسید کلی روش زندگیمو عوض کردم
الان
کرم لایه بردار نئوستراتا
روشن کننده سروینا
و دو هفتس سرم وایت آبجکتیو بایودرما رو یک شی در میان میزنم (یک شب بایودرما شب بعدش یا لایه بردار یا روشن کننده)
صورتمو با ژل سیتی وایت اوریاژ می شورم
از محلول آرایش پاک کن اوریاژ استفاده می کنم
کرم دور چشم آلفا کا ام می زنم
مرطوب کننده دست بایودرم می زنم
کرم روز لورآل هم استفاده می کنم
دوسه روزه محلول تقویت کننده ابرو رزماری هم استفاده می کنم
پوستم به نسبت دو ماه قبل بهتر شده
واقعا ازتون ممنونم
گاهی از خیال من گذر می کنی …
بعد اشک می شوی …
رد پاهایت خط می شود روی گونه ی من …
کرم ضدآفتاب هم سان سنس استفاده میکنم ولی ازش زیاد راضی نیستم انگار به پوستم می چسپه
برنز و دنیز جون میشه درمورد برنامم نظر بدید
لطفا
گاهی از خیال من گذر می کنی …
بعد اشک می شوی …
رد پاهایت خط می شود روی گونه ی من …
سلام من فکر میکنم به قول خانم دنیز زیاد ضد آفتاب رو دور چشم میزدم اونم به این خاطر که یه دکتر پوست که اسمشم نمیارم بهم گفت گفتش که اون ضد آفتابا ی قدیم بود که نمیشد دور چشم زد.مگه قبلن هم ضد آفتاب وجود داشته؟؟!به هر حال از خانم دنیز و برنز طلایی بسیار سپاسگذارم.بدرود
How to avoid everything ? F*** wt ya heard👍
2706