2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

کلا نه خانواده من نه خانواده شوهرم تولد نمیگیرن تا مبادا بچه ها بخوان هزینه ای بخاطر این کار بکنن. البته منظور از خانواده پدر و مادره نه خواهر و برادر. ما فقط برا روز مادر و پدر کادو میخریم

من که فعلا نامزدم پارسال به مادر شوهرم خودم یه چیزی دادم نامزدم یه چیز دیگه 

عاشق دوقلو داشتنم با همه سختی هاش☺☺☺خدا بهمون یه داداش دوقلو داد ولی خودشم با صلاحی که دونست  گرفت😔😔😔دوست دارم در آینده خدا واقعی قسمت خودم بکنه و از اتاق سونوگرافی با موج خوشحالی خارج بشم 🙄هر کسی دوست داشت برام یه هدیه بده برام یه هدیه صلوات بده تا حسرت به دل نمونم و حاجت روا بشم 😍😍یه دنیا متشکرم از هر کسی که هدیه بهم بده امیدوارم هموتون حاجت روا بشین😘😘😘😘
کلا نه خانواده من نه خانواده شوهرم تولد نمیگیرن تا مبادا بچه ها بخوان هزینه ای بخاطر این کار بکنن. ا ...

عه چقد خوب البته کادو گرفتن خوبه ها ولی الان اوضاع زیاد خوب نیس

ی صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستی مرسی❤️💐
آره به اسم هردومون تموم میشد!

شما زرنگ کی بودی 😉

عاشق دوقلو داشتنم با همه سختی هاش☺☺☺خدا بهمون یه داداش دوقلو داد ولی خودشم با صلاحی که دونست  گرفت😔😔😔دوست دارم در آینده خدا واقعی قسمت خودم بکنه و از اتاق سونوگرافی با موج خوشحالی خارج بشم 🙄هر کسی دوست داشت برام یه هدیه بده برام یه هدیه صلوات بده تا حسرت به دل نمونم و حاجت روا بشم 😍😍یه دنیا متشکرم از هر کسی که هدیه بهم بده امیدوارم هموتون حاجت روا بشین😘😘😘😘