2737
2739
عنوان

شما ها وقتی نامزد بودین ...

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 42 پست
من که فعلا نامزدم پارسال به مادر شوهرم خودم یه چیزی دادم نامزدم یه چیز دیگه 

منم جفتشون تو ی روز بود جدا دادم کادو ولی الان هم روز پدر نزدیکه هم مادر موندم چیکار کنم 

ی صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستی مرسی❤️💐
عه چقد خوب البته کادو گرفتن خوبه ها ولی الان اوضاع زیاد خوب نیس

ما هم تولد فقط واسه خودم و نامزدم داریم نه واسه بقیه واسه مادرشوهر فقط روز مادر گرفتیم نامزدم هم همینطور

عاشق دوقلو داشتنم با همه سختی هاش☺☺☺خدا بهمون یه داداش دوقلو داد ولی خودشم با صلاحی که دونست  گرفت😔😔😔دوست دارم در آینده خدا واقعی قسمت خودم بکنه و از اتاق سونوگرافی با موج خوشحالی خارج بشم 🙄هر کسی دوست داشت برام یه هدیه بده برام یه هدیه صلوات بده تا حسرت به دل نمونم و حاجت روا بشم 😍😍یه دنیا متشکرم از هر کسی که هدیه بهم بده امیدوارم هموتون حاجت روا بشین😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه چقد خوب البته کادو گرفتن خوبه ها ولی الان اوضاع زیاد خوب نیس

وضع مالی ما بد نیست. نه فقط ما بلکه برادرا و خواهرا. چه تو خانواده خودم چه خانواده شوهر. ولی کلا خانواده هامون اعتقاد دارن بچه ها برا این چیزا نباید هزینه کنن. حتی برادرم که مجرده هم تولد نمیگیره و میگه تا زمانی که ازدواج نکردم نیازی نیست برام کادو تولد بگیرین، وقتی ازدواج کردم بخاطر زنم و دل اون تولد میگیرم و اون موقع کادو بیارین.

2731
ما هم تولد فقط واسه خودم و نامزدم داریم نه واسه بقیه واسه مادرشوهر فقط روز مادر گرفتیم نامزدم هم همی ...

خیلی خوبه اینطوری .ی عالمه مراسم داریم ما الان اینطوری هیچی نمیمونه واسمون .چون باید جمع کنیم خونه بخریم از اونور واسه من باید عیدی بیارن روز پدر مادرم ک نزدیکه نمیدونم چیکار کنم واقعا😓

منم جفتشون تو ی روز بود جدا دادم کادو ولی الان هم روز پدر نزدیکه هم مادر موندم چیکار کنم 

من پارسال روز مادر واسه مادر شوهرم یه چیزی خریدم اونم واسه مادر من ولی روز پدر هم چون نامزدم پدر نداشت هیچی نخریدم اونم واسه پدر من چیزی نخرید😒امسال اگه اون بخره در حد کادو خودش چیزی میخرم نخره منم هیچی نمیخرم 

عاشق دوقلو داشتنم با همه سختی هاش☺☺☺خدا بهمون یه داداش دوقلو داد ولی خودشم با صلاحی که دونست  گرفت😔😔😔دوست دارم در آینده خدا واقعی قسمت خودم بکنه و از اتاق سونوگرافی با موج خوشحالی خارج بشم 🙄هر کسی دوست داشت برام یه هدیه بده برام یه هدیه صلوات بده تا حسرت به دل نمونم و حاجت روا بشم 😍😍یه دنیا متشکرم از هر کسی که هدیه بهم بده امیدوارم هموتون حاجت روا بشین😘😘😘😘
وضع مالی ما بد نیست. نه فقط ما بلکه برادرا و خواهرا. چه تو خانواده خودم چه خانواده شوهر. ولی کلا خان ...

وضع نامزدم اگه خونه داشت خوب بود الان بخاطر خونه خریدن باید خیلی مراعات کنیم. الان عید نزدیکه باید عیدی بیارن روز پدر مادرم ک نزدیکه .کاش زودتر خونه میخریدیم راحت میشدیم

2740
من پارسال روز مادر واسه مادر شوهرم یه چیزی خریدم اونم واسه مادر من ولی روز پدر هم چون نامزدم پدر ندا ...

چی خریدی واسه مادرشوهرت؟

چی خریدی واسه مادرشوهرت؟

یه بلوز با یه وسایله خونه ولی اون واسه پدر من هیچ نداد امسال منم به روش خودش پیش میرم😒😒

وضع نامزدم اگه خونه داشت خوب بود الان بخاطر خونه خریدن باید خیلی مراعات کنیم. الان عید نزدیکه باید ع ...

ایشلا خیلی زود خونه هم میخرین عزیزم. همه توی زندگیشون از این سختیا دیدن. ما هم این چیزارو کشیدیم، با کلی بدهی و قسط نجومی. ولی الهی شکر گذشت و فقط خاطرشون برامون موند

باهم  پول از شوهرم به اسم جفتمون مگر اینکه دستش خالی باشه من از خودم میدم به اسم جفتمون

منم دلم واسه نامزدم میسوزه اخه بیچاره نمیدونه پول جمع کنه برا خونه یا برا عیدی من یا برا روز پدرو مادر .فروردینم باز تولد خواهرشوهرمه.مجبور شدم بگم ولنتاینو بیخیال ولی بازم درکل چیزی نمیمونه از حقوقش ک پس انداز کنیم

روز مادر كي هست؟

۷ اسفند