2733
2734
عنوان

شما ها وقتی نامزد بودین ...

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 42 پست
ایشلا خیلی زود خونه هم میخرین عزیزم. همه توی زندگیشون از این سختیا دیدن. ما هم این چیزارو کشیدیم، با ...

اخه مثلا تک پسره اما باباش اصلا کمک نمیکنه حتی میرم خونشون همه چیو خودش میخره از میوه گرفته تا وسایل غذا و اینا نمیدونم باباش چرا اینطوریه

خوشبخت بشی عزیزم

ی صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستی مرسی❤️💐
یه بلوز با یه وسایله خونه ولی اون واسه پدر من هیچ نداد امسال منم به روش خودش پیش میرم😒😒

کار خوبی میکنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با هم اما هزینش چیز مشخصی نداره یه موقع ها باهم میریم میخریم اون یه وقتا من میرم میخرم من

ولی با هم کادو میدیم

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
2728
اخه مثلا تک پسره اما باباش اصلا کمک نمیکنه حتی میرم خونشون همه چیو خودش میخره از میوه گرفته تا وسایل ...

مرسی عزیزم.اینجوری خیلی بهتره عزیزم. گله و شکایت نکن. همینکه استقلال داره بسه. شوهر منم همینجوری بود. همه هزینه های عروسیش رو خودش داد حتی یه قرون هم خانوادش خرج نکردن برامون. با اینکه وضعشون خیلی خوب بود.حتی خونه و ماشین رو هم خودمون خریدیم، سخت بود ولی شد. برا همینم من همیشه زبونم دراز بود برای تیکه و کنایه هاشون، چون محتاج اونا نبودم تا بترسم مباد دیگه کمکمون نکنن و توی دخل و خرجمون بمونیم.

با هم اما هزینش چیز مشخصی نداره یه موقع ها باهم میریم میخریم اون یه وقتا من میرم میخرم من ولی با هم ...

مرسی گلم

مرسی عزیزم.اینجوری خیلی بهتره عزیزم. گله و شکایت نکن. همینکه استقلال داره بسه. شوهر منم همینجوری بود ...

از این لحاظ ک بله جفتمون کلا بدمون میاد منت کسی سرمون باشه ولی سنی نداره نامزدم خیلی فشار روشه 

2740
۷ اسفند

روز پدر کیه؟

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
31اسفند

🤔 31 اسفند😁😁😁 

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
منم دلم واسه نامزدم میسوزه اخه بیچاره نمیدونه پول جمع کنه برا خونه یا برا عیدی من یا برا روز پدرو ما ...

ماهم هیچی نمیمونه ولی از مناسبتا نمیشه گذشت اخه خانوادم واسه مناسبتا کادو میدن نمیشه جبران نکرد ولی به خانواده شوهرم فقط تبریک میگم چون کادو بهم نمیدن منم مثه خودشون فقط تبریک میگم

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️