2737
2739
عنوان

کیسه آب 😔

894 بازدید | 26 پست

سلام من داخل هجده هفته هستم، دیروز پیاده روی داشتم و پله بالا پایین کردم، تا شب زیر دلم و داخل واژنم تیر میکشید و خوب میشد باز تیر میکشید، خلاصه شب خوابیدم و صبح که بیدار شدم دیدم خوب شده، همونجا سر جام نشسته بودم یهو یه صدای تق کوچیکی از شکمم شنیدم(امیدوارم اشتباه شنیده باشم) گفتم حتما کیسه آبم پاره شده، ولی ترشحاتم گاهی شیری و گاهی سبز و گاهی سفیده و چسبناکه، آب نیست، صبح رفتم بیمارستان گفتن مگه به این راحتی پاره میشه؟قانعم کردن که چیزی نیست، حتی تست کیسه آب هم نگرفتن😟بچه ها کسی مثل من بوده؟واقعا ترسیدم، الان می گم حتما اشتباه شنیدم ولی صداش تو گوشمه هنوز، کسی تو بارداری از این صداها از شکمش شنیده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم هفته ۱۷ ام و این صداهادو دارم

کیسه آب پاره شه که صداش مشخص نمیشه  

بعدم خطر پاره شدن کیسه آب واسه ما دوقلو باردارها بیشتر تا یک قلوها

رایت گفتن کیسه آب بل این راحتیا پاره نمیشه بجز با ضربه یا فشار زیاد نی نی

منم خونمون پله دارل و هر روز بالا پایین میشم

نه نگران نباش عززرم چیزی نیست

خدایا خودت مراقب دوقلوهام باش  🙏
2738
اره من دو بار شنیدم  در حدی ک فک میکردم استخون بچم شکست  ولی چیزی نبود خدا رو شکررررر

وای راست میگی؟😭😭😭پس یکی مثل من پیدا شد😔همه اش چشمام اشک داره، تورو خدا دعا کنین بچم سالم دنیا بیاد، من به سختی باردار شدم😔😔