2737
2734
عنوان

کیسه آب 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 894 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم هفته ۱۷ ام و این صداهادو دارم کیسه آب پاره شه که صداش مشخص نمیشه     بعدم خطر پاره ش ...

جدی شما هم صدا میشنوی؟من مطمئنم صدای معده و روده نبود، ممنون که گفتی عزیزم، انشاالله خدا بچه هاتو حفظ کنه

2728
جدی شما هم صدا میشنوی؟من مطمئنم صدای معده و روده نبود، ممنون که گفتی عزیزم، انشاالله خدا بچه هاتو حف ...

اره عزیزم

والا بسکه از این صداها و دردا اومده سراغمو رفتم دکتر و میگفت همش طبیعبه دیگه خسته شدم

خدایا خودت مراقب دوقلوهام باش  🙏
اره عزیزم والا بسکه از این صداها و دردا اومده سراغمو رفتم دکتر و میگفت همش طبیعبه دیگه خسته شدم

منم دیگه روانی شدم، خسته شدم، تا یه ظرف میشورم و غذا درست میکنم دردای عجیب و جدید میاد، کمر درد، درد واژن و شکم، دیگه استرس منو کشت، دو بار پیاده روی کردم یعنی تا سر خیابون رفتم به غلط کردن افتادم😩

منم دیگه روانی شدم، خسته شدم، تا یه ظرف میشورم و غذا درست میکنم دردای عجیب و جدید میاد، کمر درد، درد ...

منکه همش دراز کشیدم نهایت روزی ۵دقیقه تو خونه پیاده روی کنم اما بازم درد هست

یکی دوهفته قبل که حالم خیلی خراب بود پاهام بل حدی درد میگرفت که انگار داشتم فلج میشدم همش جیغ میزدم حالا الان یه چند روزیه که بهترم و از روز اولن همش کمر درد و درد پهلوها و واژن رو داشته تا الان که همچنان ادامه داره...

از یکطرفم دوشنبه سونو آنومالی دارم،دارم از استرس میمیرم  

امیدوارم خدا خودش کمکم کنه آخه خیلی چشم انتظار نی نی بودم  

2740
منکه همش دراز کشیدم نهایت روزی ۵دقیقه تو خونه پیاده روی کنم اما بازم درد هست یکی دوهفته قبل که حالم ...

حتما چون دوقلو بارداری این همه درد داری،مال من که یدونه ست دارم از کمردرد میمیرم و دردایی که گفتمم دارم،چه برسه به شما که دوقلو داری😊 وای من تو چهارده هفته نزدیکی داشتم خونریزی کردم، دو هفته خونه مادرم استراحت بودم، خیلی سخت بود همه اش دراز بکشی و استرس داشته باشی، بعدش من از یکجا نشینی نفخ و یبوست شدید گرفته بودم، بعد از دو هفته رفتم خونه ام و به کارام رسیدم دل دل دردام خوب شد، انشاالله خدا به حق حضرت فاطمه بچه هامونو سالم بزاره بغلمون، منم سخت باردار شدم😔

حتما چون دوقلو بارداری این همه درد داری،مال من که یدونه ست دارم از کمردرد میمیرم و دردایی که گفتمم د ...

انشاالله

تمام امیدم شده خدا امیدوارم خودش کمکمون کنه  

وای راست میگی؟😭😭😭پس یکی مثل من پیدا شد😔همه اش چشمام اشک داره، تورو خدا دعا کنین بچم سالم دنیا بی ...

خدا رو شکر بچم سالمه 

تو هم نگران نباش 

واقعا میگن از دوران باردار لذت ببرید راست میگن 

من بیخود انقدددد نگران بودم 

فقط به خودت برس

خدا رو شکر بچم سالمه  تو هم نگران نباش  واقعا میگن از دوران باردار لذت ببرید راست میگن&n ...

خداروشکر، والا تا این بچه دنیا بیاد من نصفه عمر میشم😕سعیمو میکنم، ولی این دردا منو میترسونه، هرچند توکلم بر خداست