2733
2739
من موعد مریضیم چند روز گذشت تست دو خط شد علاعم خواب الود حالت تهوع خستگی درد سینه درد پری داشتم بعد ...

تحت نظر دکتر بودم ولی تا امروز صبح 24 پریمه تستم منفیه ولی مثل شما درد زیر شکم مثل پریودی از یک هفته بعد از تخمکگذاری تاحالا دارم نوک سینم سیخ شده و درد میکنه قبلا اصلا اینجوری نشدم 

تحت نظر دکتر بودم ولی تا امروز صبح 24 پریمه تستم منفیه ولی مثل شما درد زیر شکم مثل پریودی از یک هفته ...

اگه گذشته ازمایش بده تا خیالت راحت بشه

درحال ترکیدن          آقا بلخره ترکیدم بوووووم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام من 14عادت رفتم یه فلیکول 18در تخمدان راست و یه فلیکول 17در تخمدان چپ داشتم....الان دوقلو باردار ...

سلام عزیزم ممنون میشم اگ. سوالمو جواب بدی میخواستم بپرسم بعد از سونو  و آمپول چند بار اقدام داشتی؟ 

20سالمه دومین اقدام موعد پری 28اسفند انشالله که خداهرچی زود تر دامن همه منتظر ها رو سبز کنه 
سلام عزیزم ممنون میشم اگ. سوالمو جواب بدی میخواستم بپرسم بعد از سونو  و آمپول چند بار اقدام داش ...

من از 14عادت ک سونو دادم امپول زدم بعد 8ساعت امپول تاچند روز

سلام من 14عادت رفتم یه فلیکول 18در تخمدان راست و یه فلیکول 17در تخمدان چپ داشتم....الان دوقلو باردار ...

سلام عزیزم واقعا تبریک میگم بهت امیدوارم همیشه سالم باشن کوچولوهات😍😍😍😍
من الان فقط بخاطر شما عضو شدم
میشه خواهشا ادرس دکتری ک میرفتی برای نی نی دار شدنت ب منم بدی؟
عزیزم شما از طرف مادری ژن دوقلویی داشتین یا با دارو دکتر اقدام کردی برای نی نی دوقلو ؟
 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

سلام عزیزم واقعا تبریک میگم بهت امیدوارم همیشه سالم باشن کوچولوهات😍😍😍😍 من الان فقط بخاطر شما عضو ...

سلام گلم دکترم سارا صباغ مشهد اینترنت اسمشو بزن ادرس شماره برات میاد...ژنشو از طرف هر دوتا داشتم ولی بدنیا نیومدن تو هفته هایه پایین تر سقط شدن..... انشالا ک خدا دامنتو سبز کنه اونم ن یکی دوتا 

سلام گلم دکترم سارا صباغ مشهد اینترنت اسمشو بزن ادرس شماره برات میاد...ژنشو از طرف هر دوتا داشتم ولی ...

اوخی 😔

ممنون ک جواب دادی عزیزم

ایشالله همه اونایی که بچه میخوان خدا زودتر بهشون بده سالمشو😇

سلام خانوما

من تخمک ازاد نمیکنم بخاطر همین دکترم دوتا امپولhcg داده

بهم گفتن روز ۱۲ پریودت سونو بده اگه تخمک ۱۸ داشتی امپولو بزن یک روز در میان اقدام کن

من ب دکترم فعلا دسترسی ندارم نمیتونم سوالمو ازشون بپزسم

اگه شما میتونین لطفا راهنماییم کنین: همون روز دوتا امپول hcg رو بزنم یا فقط یکیشو؟

و اینکه امپول عضلانیه؟

سلام وقت بخیر..من قصد بارداری دارم روز چهارم پریودی رفتم دکتر بهم لتروزل داد شبی دوتا تا هشتم پری روز نهم امپول سینال اف زدم یازدهم رفتم سونو تخمدان راست دوتا فولیکول 18و21 و تخمدان چپم فولیکول 20 داشتم همون روز دوتا امپول hcg هم زدم ایا احتمال داره همون ماه حتما باردار شم؟؟به نظر شما دوقلو میشه؟

سلام عزیزم. منم واسه بچه دوم اقدام کردم. ببخشید چند سؤال دارم.

چند ماه کلومیفن خوردی؟ 

آیا کیست هموراژیک هم پیدا کردی؟ 

چند تا آمپول hcg زدی؟ 

دکتر تون رو بهم معرفی میکنید؟