2733
2739
ﻣﺖ ﺭﻭﺯ 13ﭘﺮﻳﻮﺩﻱ ﮔﻔﺖ اﺻﻼ ﻓﻮﻟﻴﻜﻮﻝ ﺁﺯاﺩ ﻧﻜﺮﺩﻱ ﻭﻟﻲ ﻫﻤﻮﻥ ﻣﺎﻩ ﺩﻭﻗﻠﻮ ﺑﺎﺭﺩاﺭ ﺷﺪﻡ,ﻫﺮ ﭼﻨﺪ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺯاﻳﻤﺎﻥ ﺯﻭﺩ ﺭﺱ اﺯ ﺩﺳﺘﺸﻮن ﺩاﺩﻡ.
مادرم تاج سرم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ﻫﻔﺘﻪ 28 ﻧﺎﺭﺳﺎﻳﻲ ﺩﻫﺎﻧﻪ ﺭﺣﻢ ﺩاﺷﺘﻢ ﺑﺎﻳﺪ ﺳﺮﻛﻼﮊ ﻣﻴﺸﺪﻡ,اﻣﺎ ﺩﻛﺘﺮ ﺑﺎ اﻧﺼﺎﻓﻢ ﺣﺘﻲ ﻳﻜﺒﺎﺭﻡ ﺗﻮ ﺳﻨﻮ ﻃﻮﻝ ﺳﺮﻭﻳﻜﺴﻤﻮ ﻧﺨﻮاﺳﺖ ﻛﻪ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﺑﺸﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﺳﺮﻛﻼﮊ ﻛﻨﻢ..
مادرم تاج سرم....
سلام
من امروز که رفتم سونو روز 14 بوده میگه یه فولیکول 22 میل تو چپ داری مگه می شه روز 11 گفتن 2 تا فولی 13 و 24 دارم پس اونا چی شدن میشه کمک کنین قاطی کردم چه جوریه اصلاً موندم پس کی امپول بزنم؟
2738

سلام من 14عادت رفتم یه فلیکول 18در تخمدان راست و یه فلیکول 17در تخمدان چپ داشتم....الان دوقلو باردارم هفته 14بارداریم هست مشخص نشده چیه اما سالم هستن و دکترمم میگه احتمالا همسان چون در یه روز و یه هفته هستن... خدا کنه سالم باشن تا اخر... بعدم من بارداری دومم هست و با قرص کلومفین باردار شدم در خانواده شوهرم مادر شوهرم و خواهر شوهرمم دو قلو داشتن. 

درحال ترکیدن          آقا بلخره ترکیدم بوووووم  
سلام من 14عادت رفتم یه فلیکول 18در تخمدان راست و یه فلیکول 17در تخمدان چپ داشتم....الان دوقلو باردار ...

سلام عزيزم خوبي ميشه جواب منو بديدمنم الان اومدم تاپيكها خوندم شماهم دوقلو داريد من امروز رفتم سونو تخمدان چپ دو فوليكول 21,18و سمت راستم 21داشتمً،،،الانم دوتا امپول hcgزدم امكان داره دوقلو باردار بشم !؟؟؟ني ني هات چيه

پسرم 👑سرم
سلام عزيزم خوبي ميشه جواب منو بديدمنم الان اومدم تاپيكها خوندم شماهم دوقلو داريد من امروز رفتم سونو ...

سلام گلم دوتا امپول اره بابا احتمالش خیلیه... من یکی دختر یکی پسر 

سلام من 14عادت رفتم یه فلیکول 18در تخمدان راست و یه فلیکول 17در تخمدان چپ داشتم....الان دوقلو باردار ...

سلام دوست من مبارکه دوقلوهات برای منم دعا کن منم مثل شما دوتا فولیکول بزرگ داشتم 21 و 19 روز 11 پری روز 12 شدن 21 و 25 تخمدان راست فقط روز 13 هم رفتم سونو آزاد شدن منم آمپول زدم و کلومیفن خورده بودم الان 23 پریمه هنوز تستام منفیه نمیوونم چرا چون علائم دارم شکمم یه کم جلو اومده و دردای خفیفی داره نوک سینم درد داره و کمی بزرگ شده من هیچ مشکلی نداشتم فقط خواستم دوقلو شه دارو استفاده کردم میشه بگید شما علایمتون چی بود کی تست زدید کی فهمیدی باردارید بتاتون چند بود

سلام دوست من مبارکه دوقلوهات برای منم دعا کن منم مثل شما دوتا فولیکول بزرگ داشتم 21 و 19 روز 11 پری ...

من موعد مریضیم چند روز گذشت تست دو خط شد علاعم خواب الود حالت تهوع خستگی درد سینه درد پری داشتم بعد چند روز ازمایش بتا دادم ۱۵۰۰شد ک من گفتم حتما دختره ک اینقد بالاس سونو ۸هفته دوقلو گفت ....عزیزم امپول اینجور چیزا بعضی وقتا باعث ۵یا ۶قلویی میشه مواظب باش و تحت نظر دکتر باش سر خود نخوری .....

2706